2733
2734
بچه اولمو راحت وبا اولین اقدام باردارشدم.بعداز 5سال تصمیم به بارداری گرفتم.ومن حدود5ماه اقدام کردیم و نشد تا اینکه یه جوشانده عروس عمم که دکتر اصفهان بهش گفته بود رو به من گفت ومن با استفاده یک دوره از این جوشانده باردار شدم..حالا بهتون میگم تا شما هم استفاده کنید و نتیجه بگیری انشاالله.جوشانده شامل:یک کف دست پیاز قرمز+2قاشق برگ پونه کوهی خشک شده+ریشه کاسنی دو سه شاخه+نبات جهت شیرین شدن.
این جوشانده رو از روزی که پاک شدین صبحا مجوشونید و تازه میخورین و هر روز باید تازه بجوشانید و این رو تا 5 روز ادامه میدین.من همزمان از کیت تخمک گزاری استفاده میکردم و روزی که دو خط شد 12 ساعت بعدش اقدام کردم و روز 12 و 13 و 14 و من شکر خدا باردار شدم.ومن و همسری قرص ویتامیe.زینک.فولیک اسید میخوردیم و عرق کاسنی اصل که شبا موقع خواب نصف استکان جداگانه میخوردیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم ممنون از معرفی این جوشانده ولی باردار نشدن علت زیادی میتونه داشته باشه..یکی تنبلی تخمدان داره، یکی لوله هاش بسته هست یکی همسرش مشکل اسپرم داره...که همش با دکتر رفتن و ازمایش و سونو مشخص میشه...
2740
2706