2703
2553
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟

8995 بازدید | 17 پست
سلام من هشت ماه ونیم هست که باردارم در طول این مدت ازمایشات و سونوهایی که انجام دادم هیچ کدام مشکلی نداشت و طبیعی بودضمنا من قبل از بارداری دچار زخم روده (کولیت) بودم که تا قبل از بارداری کنترل شده و خونریزی نداشتم به نظر شما با توجه به بیماری که قبلا داشتم زایمان طبیعی بهتره یا سزارین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
Chon ke elm pishraft karde va rah haee omade ke zana kamtar Dard bekeshan va dar tamame donya daran tabiei zayman mikonan AMA dar Iran be Elat polaki boodan vaa gahi bi orzegi dr ha va naboode emkanat ,tablighat baraie sezarian mishe va mardom ro az dadro avareze zaymane tabiei mitarsoonan , dar sorati ke avareze sezarian kheili badtrae chon. 7 laie shekam ro baz mikonan va bar khalafe zaheresh amale sanginie va deraz modat avarezesh ro neshon mide
Chon ke elm pishraft karde va rah haee omade ke zana kamtar Dard bekeshan va dar tamame donya daran tabiei zayman mikonan AMA dar Iran be Elat polaki boodan vaa gahi bi orzegi dr ha va naboode emkanat ,tablighat baraie sezarian mishe va mardom ro az dadro avareze zaymane tabiei mitarsoonan , dar sorati ke avareze sezarian kheili badtrae chon. 7 laie shekam ro baz mikonan va bar khalafe zaheresh amale sanginie va deraz modat avarezesh ro neshon mide
man canada zendegi mikonam inja be hich onvan sezarian nemikonan magar inke madar natoone tabii zayeman kone. migan bachehayi ke sezarian mishe ehtemale inke badan moshkele rieh peyda konan va bar asar khafegi fot konan bishtar mishe. baraye inke moghe zaymane tabii enbesat enghebazate vajan rieh bacharo taghviat mikonan. too iran doctora hey mikhan pool begiran o badesh be hal o hooleshoon beresan chon age bekhan tabii bacharo be donya biaran momkene majboor shan nesfe shab bian bimarestan az khabeshoon bezanan.
2714
سلام
زایمان طبیعی شاید درد داشته باشه و سخت باشه ولی محاسن اش به دردش می ارزد . من خیلی برام مهم بود که هیکلم به هم نخوره . و با زایمان طبیعی بدنم اصلا تکون نخورده اگه کسی منو ببینه نمی فهمه که باردار بوده ام شکمم صاف شده عین اولش وزنم هم کاملا مثل قبل بارداری ام است . الان هم پسرم 2 سالش است
با احترام به همه_من دیگه همچین اشتباهی نمیکنم که کردم_طبیعی واسه من یک کابووس شد که هنوزم رهام نکرده یاد دردهاش زور زدن هاشو برش و بخیه که میافتم میمیرم_هر لحظه اش ارزوی مرگ میکردم_هر کس یک طوریه با یک روحیه ای به خودت نگاه کن _همه با هم فرق دارن
سزارین کن عالیه
من 18 آبان سزارین شدم
رو هیکلم هم خیلی حساس بودم الان شکمم کامل تو رفته خط بخیه هم خیلی باید ذقت کنی تا ببینی
البته هنوز مدت کمی گذشته تا چند وقت دیگه اونم معلوم نمیشه
البته من 12 کیلو بیشتر اضافه نکردم اما یکی از دوستام هم که 20 کیلو اضافه کرده بود هم الان بعد از 5 ماه مانکن شده مثل قبلش
اصلا خراب شدن هیکل ربطی به سزارین یا طبیعی نداره اینا به بدن ادم ربط داره.من خیلی از خانمارو دیدم سزارین کردن ولی هیکلشون فوق العاده زشت شده.همچنین طبیعی. من خودم 16ماهه پیش سزارین کردم.از همون اتاق عمل اومدم بیرون شکمم کامل رفته بود تو بدون هیچ ترکی.همه بهم میگن اصلا بهت نمیخوره زایمان کرده باشی.اما دختر عمو بعد از 3سال سزارین هنوز هیکلش داغونه و خیلی طبیعی هم دیدم هیکلاشون داغون شده.
ولی در کل به شخصه به هیچ عنوان طبیعی رو تو ایران انتخاب نمیکنم.
خدایا برسان گم کرده ای که سال ها فانوس به دست به دنبالش می گردیم...امروز دعا واسه ظهور آقا فراموش نشه . خدایا خودت پسرامو شوهرموبرام حفظشون کن
ربطی به هیکل نداره. دلیله اینکه همه جای دنیا به غیر از ایران فقط طبیعی زایمان میکنن مگر اینکه مشکلی باشه اینه که از لهازه سلامتیه مادر و کودک بهتره. سزارین جراحی محسوب میشه و هر جراحی خطر های مخصوصه خودش رو داره. بدش هم انبساط ها و انقباض های واژن در هنگام تولد برای قلب و شش های کودک خوبه. بچه هایی که سزارین میشن بیشتر در احتماله بیماری های قلبی و ریوی هستن. حالا هی برین سزارین کنین.
2706