2737
2739
من خیلی وقته میخام تاپیک بزنم و از تجاربم بگم این تاپیک رو بزنین به علاقه مندی ها تا تجاربم رو بهتون بگم من دوسال بچه دارنمیشدم شوهرم مشکل داشت این وسط خودمم تو بعضی موردا کاستی کردم ی کارایی کردم ک بچه دارشدم میخام کمکتون کنم میخام اگ نتیجه دیدین برای سلامتی پسرکم دعا کنین
همه از من میترسن ..من از تو.... خخخ اینو شوهرم میگه😁
من ماهی ک باردارشدم دیگ دارو نخوردم ضخامت رحمم نارک بود میدونین چرا؟؟؟؟ چون تو پریودم همیشه دمکرده و چیزای قاعده اور میخوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ذکر آیه سوره ای ک مخصوص بچه بود رو ب شکمم بصورت منقطع نوشتم و بستم به شکمم این خبلیییییییی تاثیرداره همون ماه باردارشدم
کسایی که بچه دار نشدن مامان نیستن خوب پس باید بگی خانمهایی که بچه دار نمیشن ...😢😢
سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
به شوهرم نگفتم کی تخمک گذاریمه و برای دل خودمون اقدام کردم

حالممممم بهم میخورد از اقدام ولی دایم ب شوهرم میگفتم میخااااام شرمندههههه
تاریخ پریودم رو فراموش کردم

سعی کردم ارضا شم تا رحمم کشس بیشتری پیدا کنه و اسپرم رو بگیره
2738
اهاا ...باز خوبه یکی دارن انشالله خدا نصیب همه منتظرا بکنه دیگه انقدر تقویت کردیم جواب ندیدیم بیخیال شدیم ....
سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2706