2737
2734
عنوان

بتا 280 در هفته شش بارداری

1502 بازدید | 21 پست
سلام عزیزان آیا کسی بوده در هفته شش یعنی گذشتن شش هفته از آخرین پریود بتاش 280 باشه و بچش سالم براش بمونه? من خیلی علایم بارداری ندارم هفته های پیش بیشتر بود فقط شبها رحم درد شدید خیلی کوتاه دارم گاهی هم رحمم می لرزه انگار موبایل گذاشتم رو ویبره وصل کردم رو رحمم. اصلا تا الان لک نداشتم. یعنی کسی هست واقعا....خودم نود درصد احتمال سقط می دم امیدم به اون ده درصد. خدایا من قبلا یک بار سقط داشتم این یکی بمونه

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وقت سونو گرافی که اولین سونو هم هست دو روز دیگه هست فردا صبح هم می رم آز بتا خدایا من این بچه رو از امام رضا دارم وقتی سقط کردم بار اول نیت کردم برم امام رضا و از خودش بچم بخوام در کمآل ناباوری جور شد برم حرم اما رضا اونجا کلی دعا کردم وقتی از حرم اومدم بیرون بارون گرفت واااااااای بچه ها باورتون میشه گفتم خدایا این بارون رحمت امام رضاست من سر سقط قبلی یک سال تلاش کرده بودم دیگه فاز درمان رو خواستم شروع کنم که باردار شدم و بعد سقط شد این ماهی که رفتم پیش امام رضا خانمها فقط دو شب اقدام داشتم ولی تمام وجودم پر بود از عشق و ایمان به امام رضا که بارون رحمتش به من بارید امروز عصر که از مطب دکتر اومدم تا الان دارم گریه می کنم می گم امام رضا مگه میشه مگه میشه بچه ای که تو بهم دادی از بین بره خدایا یک بار دیگه معجزه کن و این بچه رو برام نگه دار بازم ته دلم راضی هستم به رضای خدا چون بارون رحمت امام رضا بهم باریده هرچی خودش صلاح بدونه پیش می یاد

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

تیتر بتا دو سه روز قبل از تاریخ پریود 20 بود

2740
من هیچ علایمی ندارم هفته پیش سینه سفت و شب ادراری داشتم ولی هر چی می گزره بهتر میشم الان با اینکه کلی آب می خورم سه شب هست دیگه پا نمیشم برم دست شویی سینه هام هم یه کم شل تر شده یبوستم بهتر شده نمی دونم از بس الو انجیر خوردم بهتره یا علایمم داره می ره. سر سقط قبلی من قشنگ کم کم علایم محو شد حالا نگرانم هر روز بهتر میشم آیا داره سقط میشه?

مامان یسنی الان ماه چندی? یا به سلامتی آیا بچه رو به دنیا آوردی.?

من آخرش ازهمه تاپیکت نفهمیدم,خونریزی اگه داشتی ولخته دیدی احتمالاسقط شده,اگه فقط لکه بینی هست,نشده کاری که گفتمودراین مرحله انجام بده(سویق).اگه لکه بینی هم نداری که خداروشکر,آروم باش واستراحت کن,امابازم سویق روبخور,به بچه وخودت قوت میده,توی وزنگیریش هم تاثیرمیذاره, امیدوارم که تونسته باشم کمکی کنم,ازحالت بهم خبربده اگه تونستی عزیز.
آنکه به درگاه خداتقصیرکرده,به که پناه خواهدبرد……
سحر ناز جانم ممنون عزیزم. من هنوز لک بینی ندارم فقط گاهی ترشحات شیری رنگ واژن

مرسی که وقت گذاشتی حتما این عدسی رو که گفتی درست می کنم. درسته هنوز لک ندارم و همین آخرین نخ امیدواری من هست که بهش چسبیدم. ولی دست خودم نیست از مطب اومدم تا الان دارم گریه می کنم. شوهر بیچارم رو هم عذاب می دم با این کارم ولی دست خودم نیست. حالا باید کم کم خودم رو آروم کنم

2706