2733
2734
عنوان

چرا من انقدر لوسم؟

1133 بازدید | 178 پست
از صبح تو بیمارستان، مشغول ازمایش و بررسی شدن هستم و تا الان هنوز دکترم نیومده !
تخت بغلیم یه خانومیه که تازه زایمان کرده، چقدر نی نیش دوست داشتنیه.
دلم می خواد فقط گریه کنم، همین.
هر بار که میبینم یکی بارداره یا نی نیش بغلشه، قلبم پر از درد میشه و غبطه می خورم.

این دکتر لعنتی هم معلوم نیست کجاست ! ساعت ۱۱ باید عمل میشدم ...
خداوندا، اگر روزی بشر گردی، ز حال بندگانت با خبر گردی‌، پشیمان می‌شوی‌ از قصه خلقت، از این بدعت، ازین بودن ... (کفرنامه کارو)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شدی هیوا
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2728
امروز عمل هیسترکتومی دارم.
خداوندا، اگر روزی بشر گردی، ز حال بندگانت با خبر گردی‌، پشیمان می‌شوی‌ از قصه خلقت، از این بدعت، ازین بودن ... (کفرنامه کارو)
الهی عزیزم. انشالله عملت به سلامتی تموم بشه و زووی خوب بشی
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
2738
عزززززیزم
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2706