2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
یعنی امکان نداره عفونت داشته باشی حامله بشی یعنی زنای قدیمی ک اصلن بهداشتو رعایت نمیکردن عفونت نداشتن
میشه لطفن با دل پاک و مهربونت 🌹 یه صلوات 🌹 برا حل مشکلات بزرگ من و خانوادم بفرستی خیلی محتاج دعاتم 💖💗💟
من باردار چند روزه ترشحاتم زرد شده فردا میخوام برم دکتر قرص بده برای جنین بد نیست
💮باورتون میشه با معجزه ای که خدا برام به وجود آورد تونستم به این هفته بارداری برسم....💮خدا جون مممنونم😘
سلام دوستای خوبم من تازه عضو شدم.چهارماهه اقدام به بارداری کردم اما نشدم سونو دادم همه چی خوب بود.تو این چهار ماه پریودم جلو افتاد ب عبارتی بهم ریخت.این ماه چون عفونت داشتم نزدیکی نکردم و اقدام ندارم.و روز سیزده سیکلم هستم.عفونتم شدید نیس فقط کمر درد دارم اونم اکثرا بعد نزدیکی و دوروزه خوب میشه.ترشحمم نرماله و سوزش و خارش و دل درد هم ندارم ولی دکتر گفت التهاب و عفونت داری آیا امکان بارداری هست؟
2714
تو اقدامت رو داشته باش همزمان داروهم استفاده کن اگه عفونتت شدیدتر بود منع بودی صد در صد
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
یک هفته هم هست دارم تزریق عسل انجام میدم تقریبا دوروزه ترشح غلیظ و جامد مانندی پیداکردم ک البته بیرون نمیاد ولی وقتی اپلیکاتورو تو واژنم میزارم و میکشم بیرون بهش میچسبه بنظرتون از عسله ک داره عفونتمو میاره یا نه عفونتمو شدیدتر کرده؟
مانترا جون اصلا نمیدونم چکار کنم کلی پماد و دارو مصرف کردم دوماه بعد ازدواجم تریپل سولفا و ازیتریمایسین و امپول جنتی مایسین و سفکسیم و کلیترومازول داد بهم گفت التهابت شدیده و ب خاطر عفونت رحممو شستشو داد دوباره بعد از چهل روز رفتم دکتر دیگه گفت التهابت کمتر شده و عفونت داری و بهم ژل مترو نیدازول داد ولی اینا اصلا انگار نمیسازن بهم .اقدامم میترسم داشته باشم اخه میگن تا عفونت خوب نشه نباید اقدام کنه.
2706