2410
2553
من همینجوری هر چی خودمون خوردیم میدم، فکر کنم کافیش نباشه ممنون
فکر نکنم اندازه خاصی بشه گفت چون اشتهای بچه ها متفاوته فقط همین ک بخوره کافیه
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
تخم بلدرچین روزی یه دونه صبحانه یه روز خامه و یه روز کره و پنیر یه روز سرشیر یه روز ماست و شیره میان وعده فرنی شیر یا میوه پخته یا فرنی شیره یا ارده و ماست کنجد و بادوم درختی آسیاب کردم میریزم تو میوه رنده شده و ماست هاش اینها رو + خیلی چیزهای دیگه من به پسر یکساله ام میدم
تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من شیر پاستوریزه خیلی میخوره ماستم تقربا روزی ۱۵۰گرم میدم ازین لیوان کوچیکا گوشت دوست نداره اصلا میوه هم موز یا کیوی میدم هرروز یا چند تیکه پرتغال
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2456
صبون هم یا فرنی یا جودوسر و شیر و سیب و یکم عسل یا کره عسل نون پنیر ناهار اکثرا کته با اب مرغ یا اب ماهیچه یا دمی گوجه یا عدس پلو تخم مرغم فط زردرو میخوره
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍