2737
2734
بچه ها برای ارامش خودمونو مامی پرهام تاپیکو زدم ولی اگر دوست دارین اون ور باشیم تعطیلش میکنم
❤لطفا با دل های پاکتون برای رسیدن من به حاجت قلبیم دعا کنین و صلوات بفرستین. به این دعا و مهربونی دلتون محتاجم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیزی نیست مونا جان... اونجا داشتیم خبرا رو دنبال میکردیم مثل اینکه یه عده ای راضی نبودن... گفتم بجای بحث کردن اینجا راحت باشیم
❤لطفا با دل های پاکتون برای رسیدن من به حاجت قلبیم دعا کنین و صلوات بفرستین. به این دعا و مهربونی دلتون محتاجم❤
2731
بگین خبرا رو........گوش میدیییییییییییییییییم
میپرسیم چطور سکوت کردند تا کربلا رخ داد ؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر یزید . آیندگان نیز خواهند پرسید(تصاویر یمن را دیدند😔) چطور سکوت کردند تا کربلای یمن رخ داد؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر آمریکا____________ ساسان سروش
دوستان من اینجا هر خبری باشه میذارم... شمام اگر خبری بود درمیون بذارین.. امیدوارم اینجا دیگه بحثی پیش نیاد
2738
تسنیم / تیدا سگ 3 ساله زنده‌یاب پلیس به علت شدت جراحت و سوختگی فوت شد @ALO125
2706