2733
2739
عنوان

خواهش میکنم بگین بهترین کاری که الان میتونم بکنم چیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 98 بازدید | 96 پست
بهش گفتم که داری میری بگو دارم میرم نه که من همه جا رو بگردم!میگه مگه کجا رفتم تا سر کوچه رفتم با کسی کار داشتم میگم خب بگو داری میری !بعدم گفت اصلا به تو چه زد تو سرم!😭
همسر عشقم،پسرم نبض زندگیمه!عاشقانه دوسشون دارم
آره خوبه شوهرمن وقتی تنها میرفت خونه مادرشوهرم مامانش به هرطریقی برای غذا نگهش میداشت ولی من به جای دعوا که چرا خونه مامانت غذا میخوری و دادوبیداد فقط بهش گفتم وقتی پیشم غذا نمیخوری غذا بهم نمیچسبه اونم دیگه شد بار آخرش که بدون من خونه باباش غذا خورد بااینکه همه بهش میگفتن زن ذلیل قدرت کلمات رو دست کم نگیر
♡●♡خدایا دل مرا آنقدر صاف بگردانتا قبل از پایین آمدن دستم دعایم مستجاب گردد . . . ♡●♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کن کنترلهاتو بیشتر به صورت دلسوزی نشون بدی اگه میگفتی نگرانت شدم بازم همین بود عکس العملش؟
♡●♡خدایا دل مرا آنقدر صاف بگردانتا قبل از پایین آمدن دستم دعایم مستجاب گردد . . . ♡●♡
2731
نمیدونم چی بگم ولی دیشب کنترل خودمو از دست دادم!نمیدونم چرا حس کردم تقصیر مادرشه که اینقدر زود عصبانی شد چون کمتر پیش میاد یهو قاطی کنه
اخه رفته بود واسه اجاره مغازه صحبت کنه خونه مادرش هم دقیقا همونجا ست!و یه اخلاقی که مادرشوهرم داره تو هر کاری حتی اجاره مغازه دخالت داره،حس کردم حتما مادرش اونجا بوده که با وجود نحسش اینطوری بهمش ریخته بود
استارتر جون اخرش بگو چیشد... ذهنم درگیرت شد خخخخخ
🌺السَّلامُ علیکَ یا بقیَّةَ اللهِ🌺 🌺یا اباصالحَ المهدی 🌺 🌺یا خلیفةَالرَّحمن🌺 🌺و یا شریکَ القران 🌺 🌺ایُّها الاِمامَ الاِنسُ و الجّانّ🌺 🌺سیِّدی و مَولای🌺 ْ الاَمان الاَمان ☀️☀️⚡️پروردگارا دردنیاوآخرت ⚡️به مانیکی واحسان فرما ⚡️وماراازعذاب آتش دوزخ ⚡️مصون بدار. ✨دعای ایه٢٠١بقره✨ 🕊✨اللهم عجل لولیک الفرج✨🕊 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
حس کردم مادرش اونجا بوده که با وجود نحسش اینطوری بهمش ریخته!!!! این جمله یعنی چی؟ اسم مادرشوهر بد دررفته. دیگه گندی که خودتون میزنید به مادرشوهر چه ربطی داره چرا حس نمیکنی رفتار غلط خودت باعث شده شوهرت کمتر از یه کلفت ببینتت و وحشیگری کنه. اسیر جنگی که نیست بابت بیرون رفتنش اونم چنددقیقه اونجوری برخورد کردی. مسافرت که هیچ. خوبه داره کنارت زندگی میکنه هنوز.
2740
دل ارام جان ارومتر عزیزم چقدر عصبی
🌺السَّلامُ علیکَ یا بقیَّةَ اللهِ🌺 🌺یا اباصالحَ المهدی 🌺 🌺یا خلیفةَالرَّحمن🌺 🌺و یا شریکَ القران 🌺 🌺ایُّها الاِمامَ الاِنسُ و الجّانّ🌺 🌺سیِّدی و مَولای🌺 ْ الاَمان الاَمان ☀️☀️⚡️پروردگارا دردنیاوآخرت ⚡️به مانیکی واحسان فرما ⚡️وماراازعذاب آتش دوزخ ⚡️مصون بدار. ✨دعای ایه٢٠١بقره✨ 🕊✨اللهم عجل لولیک الفرج✨🕊 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
دوستم من یه چیزی میدونم که میگم،مثلا ما امشب مهمون بودیم خونش یه دقیقه من بچم و بردم دستشویی باور کنین 30 ثانیه هم نشد سریع به شوهرم میگه زنت به من بی محلی کرده من حالم بده حالا کلا 10 دقیقه بود ما رسیده بودیم اونجا بعد اینطوری زیرآب میزنه!بعدم فهمیدم سیب زمینی خورده قندش زده بالا ولی انداخت گردن من بدبخت بعدم شوهرم میگه تقصیر تو بوده با اینکه بعدا جلوی خودش گفت که اینو خوردم حالم بد شده!کلا مادرش تو فاز بهم زدن زندگی ماست!شما هم عزیزم چون نمیدونی زود قضاوت نکن
دل آرام جان اینطور که تو تاپیکات متوجه شدم فهمیدم مجردی،پس نمیتونی شرایط منو درک کنی اینکه بعضی مادرشوهرا میتونن دیو باشن و چشم خوشی زندگی پسرشون رو ندارن
اون خانم سیرا هم خیلى مسخره راهنماییت کرد من که قبول ندارم براى خودت ارزش قائل باش به خاطر مسافرت میخواى باهاش اشتى کنى اون باید به اشتباهش پى ببره مگه قانون جنگله کمربند درارى زنو بزنى باهاش سرسنگین باش تا خودش بیاد عذر خواهى کنه
هركى امضامو ديد لطفا براى سلامتى مامانم صلوات بفرسته🙏 يه دنيا ممنون😘
2706