2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه روز صبح تاراحت اومد پیشم گفت چرا نگفتی صبح بخیر .. منم بغلش کردم گفتم صبح بخیر عزییییززززممم... حالا خودش ادامشو میگه به خودش عشقم نفسم جیگرم 😍😍😍😍
2720
دخترم هر روز این مطلبو بهم گوشزد میکنه مامان یه عالمه بچه به دنیا بیار یدونه دختر یدونه آجی یدونه پسر یدونه داداش یه دونه هم هندونه نمیدونم این هندونه رو واسه چی میگه بعد میگم من خسته میشم اینهمه بچه دنیا بیارم و بزرگ کنم با حالت جمع شده و لوس لباش میگه خسته بشی چیه مگه
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2714
پسر سه سال و نیمه منم شبا بیدار میشه آب میخواد دیشب آب گذاشته بودم کنارش که تا تو آشپزخونه نرم دادم بخوره میگه اینو نمیخوام که آبش گندیده است خخخخ منم گفتم الهی من خفه بشم از دست تو.گفت ببشخید مامان خخخخخ
اللهم عجل لولیک الفرج
دختر من عاشقه باباشه یه بار بغلش کرده بود میگفت بابا تو خیلی زیبا و جذابوشگفت انگیزی
قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
یبار شب ساعت 2 باباشو بیدلر کرد واسش لاک بزنه.. ا1لا قبول نمیکرد من بزنم واسش.. حالا که باباش با چشای خواب الود واسش لاک زد گفت نهههه نمیخوام لاک آبی بزن 😂😂
2706