2733
2734
عنوان

بابا داشتن بهتره یا پول داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 64 بازدید | 52 پست
تا اونجایی که من میدونم گاهی اوقات جیب تو و همسرت باید یکی باشه.ولی اگر میبینی داره سو استفاده میکنه دیگه پولی بهش نده.ولی اینکه به خاطر این موضوع بخوای طلاق بگیری حتی فکرشم وحشتناکه.به خواهرتم بگو سرت تو زندگی خودت باشه.برای زندگی من دل نسوزون
نه عسلی جون بدهیهاش اصلا برای رفاه ما نبوده خودش میگه رفته یه کاریو شروع کنه سرش کلاه گذاشتند حالا خودش مونده و یه بدهی سنگین از یه طرف و یه مشت چک برگشتی از مردم توی دستش که هر روز میره دادسرا و شکایت برای دنبال کردن این چکها که مطمئنم آخرم هیچی دستشو ننیگیره
خدایا شکرت... به خاطر وجود دخترم و همه عزیزام ازت سپاسگزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طفلی شوهرت چقدر تنهاست هزارتا اشتباه هم بکنه نباید اینجوری هم غرورشو له کنی هم پشتشو خالی کنی
حس ششم هیچ زنی اشتباه نمیگه، پس اگه فکر میکنی حِست اشتباهه، بدون که سخت در اشتباهی
2728
عزیزم شما پول از کجا اوردین اگه از همسرت که الان وقته کمکه ولی اگه از خانه پدریت بهت رسیده فقط بهتره به صورت معقول کمکش کنی و یه جاهایی بزاری پای اشتباهش وایسه
لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم
2738
پولای من هیج ربطی به همسرم نداره خودم شاغل بودم درآمد خیلی خوبی داشتم وقتی ازدواج کردم دو تا خونه و ماشین و کلی پس انداز داشتم ولی شوهر کم فهمی نصیبم شده البته از خودم نه سال کوچکتره ولی به نظرم عقلش خیلییییی از من کمتره
به نظر من بجای طلاق روش زندگیت رو تغییر بده مردا مسئول زندگی و زن و بچه هستند و باید بتونند از پسشبر بیان حالا ممکنه یه بار یا دو بار تو زندگی شکست بخورند و وظیفه زن هست که شرایطش رو درک.کنه و تا انجا که میتونه کمکش کنه ولی ابنکه.میگی مدام از روی بیمسئولیتی بدهی بالا میاره حتما یه.مشکلی هست
خودمم وقتی فکر میکنم که با جدایی دخترم میشه بچه طلاق و خیلی آسیب میبینه میگم درست نیست جدا بشم ولی واقعا بعضی وقتها مستاصل میشم
حالا همه دفاع میکنن ولی ما نمونه اش رو تو فامیل داریم زندگی با این مردا واقعا سخته!نشستی تو خونت یه دفعه میاد میگه انقد بدهی دارم!!!همه زندگی رو هم به خاطر همین کاراشون به باد میدن!الان بچه های همون اقا که بزرگ شدن به مامانشون میگن شما باید همون اول جدا میشدی نه اینکه زندگی و اینده ما رو دو دستی تقدیمش کنی
کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
کاملا درکت میکنم.یکی از اقوام هم اینجوری بود.چون شوهرش میدونست زنش تو خرابکاریها کمکش میکنه.بعد از اینکه از طرف خانمش ناامید شد دیگه دست به کاراشتباهی نزد.شماهم فقط از حمایت کردن با پول ناامیدش کن
2706