2737
2739
سلام به همگی به این امید دارم مشکلمو مطرح میکنم که کمکم کنید چون واقعا نمیدونم چکار کنم الان که اینو مینویسم دو ماهه باردارم بچه اولمه و 35 سالمه بخاطر همین کمی استرس دارم واسم چند تا دکتر خوب را از همین سایت برداشتم که برم و بالاخره یکیو انتخاب کنم اما مشکل اصلی من مادر شوهرمه یه آدم از خود راضی با مشکل وسواس ولسترس!!! البته مشکلی نیست که تازه ایجاد شده باشه و ایشون از اول زندگی مشترکم که یکسال ازش میگذره به بهانه های مختلف به من تیکه و طعنه میزنه و مدام منو با دختر خواهرش که اونم تازه ازدواج کرده و یا همسایه و... مقایسه میکنه و حتی با پرسیدن از اون آدم متوجه شدم حرفاش درباره اونا دروغ بوده!!!! اینا رو گفتم بدونید چه جور آدمیه !! اما مشکل جدید من اذیت وآزاراش سر بارداریمه اون روز توی مطب دکتر زنان خیلی معطل شدیم و شام قرار بود خونه مادر شوهرم بریم به محض وارد شدن به من پرید که چه دکتری رفتی برای چی رفتی که چی نمیخواد بری تو که مشکلی نداری برو یه دکتر معمولی !! بجای اینکه از من و یا دختر خواهرم بپرسی بیخودی رفتی این دکتره و خلاصه کلی ااذیت و آزار حتی به من گفت پس زنایی که وسط مزرعه میزاییدن چکار میکردن پس؟!!! در صورتیکه من و شوهرم قرار گذاشته بودیم 2 3 تا دکتر راببینیم و بعد تصمیم بگیریم اما با اینکه شوهرم خیلی پشت منه هبچ جوابی به اونا نمیده و میزاره هرچی میخوان بگن 2 روز پیشم توی مراسم سال شوهر خاله همسرم خوردم زمین حتی روشو بر نگردوند بگه تو حامله ای حالت خوبه یا نه حتی شوهرم رفت بهش گفت باز ببه روی خودش نیاورد و از دو روز پیش هم اصلا زنگ نزده بگه زنت و بچه زنده ان یا مردن جالبه بدونید که همین خانم خودش برای بچه دارشدن ما اصرار میکرد و میگفت سنت بالاست و دیگه بچه دار نمیشب و همش به من میخواست تهمت نازایی بزنه و هر دفعه میرفتیم اونجا کلی حرف و طعنه که دختر خواهرم حامله شده و تو ممکنه نشب و برو درمان کن در صورتیکه من بخاطر استرسی که بهمون مبداد تمام آزمایشا رو داده بودم و هیچیم نبود و دایم بهش میگفتم امل باز حرف خودشو میزد الانم که خدا رو شکر باردارم اصلا خوشحال نشده بیشتر دوست داشت نازا باشم یه چیزی برای طعنه داشته باشه. حتی وقتی شوهرم خبرو بهش گفت قشنگ حس کردم خوشحال نشد بعد از اونم بیشتر نگران کار کردن من بود و همش از شوهرم پرس و جو میکرد من به خاطر حالت تهوع که دارم نخواستم فعلا برم سر کار و شوهرم گفته حق ندارن هیچی بهم بگن اما با رفتارش تلافیشو سرم در میاره نمیدونم چکار کنم اونفدر استرس بهم وارد میشه که فکر کنم برای نی نی ضرر داره هر دفعه میخوایم بریم اونجا تنم میلرزه و دستام یخ میکنه چون میدونم بازم اعصابمو خورد میکنه اما شوهرم به زور با همه این احوال هر هفته میبره اونجا و میگه اگه نیای منهم هیچ جا باهات نمیام با اینکه رفتار زشت اونا رو با من میبینه نمیدونم چکار کنم اگه تجربه مشابهی دارید یا راهی به ذهنتون میرسه دریغ نکنید ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الانم بعد از زمین خوردن فهمیدم هماتوم دارم . شاصلا بعد از اون به من یا شوهرم زنگ نزد حال من و بچه را بپرسه سوهرم بعد از 7 روز بهش اس ام اس داد که نباید بمرسب زن و بچه ام خوبن یا نه که به شوهرم گفته بود زنت خوب با ما سلام احوالپرسی نکرده و کلی بهانه های دیگه در صورتیکه خودش تمام مدت به من بیمحلی کرد احساس میونم از وقتی حامله شدم حسادتش 100 برابر شده بعدشم به شوعرم گفت که من دارم دعا میخونم براش وگریه میکنم !!!! منم گفتم گریه چه فایده داره اگه نگران بود حالمونو میپرسید ولی خیلی موذی و ریاکاره با این حرفاش باعث شد دوباره دل شوهرمو بهدست بیاره و انگار نه انگار که 10 روزه دارن با ما اینکارو میکنن اعصابم واقعا خورده هم از هماتوم هم از دست اینا شما بودید چی میگفتید که شوهرتون انقد ساده نباشه
بش محل نذار بدار هرچی دلش میخاد بگه اینجوری میسوزه
میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2740
مادرشوهر است دیگر
پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم
تنها راهش بی محلیه که متاسفانه خودمم بلد نیستم. تنها تو نیستی که این مشکلو داری.
پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم
خونش خیلی کم برو شاید از دوهفته ای یه بار. ب شوهرتم بگو جلو زبون مامانتو بگیر تا هرهفته باهات بیام. استرس برا بچمون ضررداره.
خدایا بخاطر همه چیزایی که بهم دادی هزار بار شکرت
رفت و امدتو کم کن بذار شوهرتم جایی نیاد باهات تو بارداری بفکربچت باش زایمان ک کردی هرجاخواستی برو شوهرتم بیاد باهات هرجا رفتی
💗همسر مهربونم و دختر نازم خدارو شکر برای داشتنتون💗
2706