2726
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 825578 بازدید | 14618 پست
slm khanoma,khubid?man taze ozv shodam,bebakhshid keyboarde laptopam farsi nemishe bara hamin EN minivisam,ye soal daram mamnun misham rahnamayim konid,3mah pish b doctore zanan moraje kardam goft zakhme rahemet ofunat ham dari,3 seri kolli kerem vazhinal o ghors estefade kardam zakhm khub shod vali ofunat na,goft bayad friz beshi o friz kardam alan 25ruz gozashte vali tarashohatam hanuz bi rang nashode(dr goft bayad bi rang bashe)un moghe ghalizo sefid rang bud alan kerem kam rango raghighe,alan mundam chekar konam chera khub nemisham?bara kasi pish umad friz karde bashe?toro khoda j bedin

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوست جونام.من تازه پیداتون کردم.ممنون کیانا جان ...تاپیک چند ماه پیشتو خوندم چرا دیگه ادامش ندادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دکتر خوب پیدا کردی؟؟؟؟
بزرگترین درسی که تو زندگیم گرفتم اینه"لطف مکرر میشه حق مسلم"...

به هیچکس بیش از حد لطف نکنید...
چون نه تنها ممنونتون نمیشن تازه طلبکارم میشن...!!!

2728
سلام مارال جون
کسی استقبال نکرد!!!!!!!
هنوز دنبال دکتر هستم!!!!!!! یک دوره رفتم تهران اما بی نتیجه بود. شاید شیراز ادامه بدم شاید دوباره برم تهران
هوران...تابلو اتاق کودک/جهت دیدن نمونه کار و سفارش 09379071696
دوستان من تو خونه تدریس خصوصی میکنم.دوره ابتدایی وراهنمایی.قیمتهام خیلی مناسبه اگه کسی دنبال معلم خصوصی میگرده بهم پیام خصوصی بدید .خونه ام هم سرراسته.نزدیک خیابون. معالی آباده.واقعا هم واسه دانش آموزا از جون ودل مایه میذارم..ممنونم .
سلام دوستان
منم زهرا 22سالمه یه نینیه 6ماه دارم.فوق دیپلم معماری.خانه دار.زرهی هستم
منم به جمعتون راه بدین
وجودتوزیباترین هدیه ای بودکه خداوندجهان را لایق آن دانست,خوب شدکه دنیاآمدی وخوبترشدکه مادرشدی,برای فرزندت عاشق بمان وبدان که مادران زیباترین آهنگ عشقند.
سارا.:....26 سالمه....1 دختر 2سال و 3 ماهه ......مهندسی معماری خودم و فعلا خانه دار...

فاطمه :مامان نریمان
اصالتا اراکی- اهواز بزرگ شدم- کارشناس ارشد ژنتیک از دانشگاه شیراز- شیراز مزدوج شدم- بچه ندارم اما اسمشو انتخاب کردم- در زمینه رشته خودم کار خوبی نیافتم- توی بورس فعال هستم

ازاده (flowery(هستم شهرسازی خوندم اصلیتم ابادانیه ولی اصفهان زندگی میکردنپم تا 5 ماه پیش که همشهری شما شدم 1 پسر 5 ساله هم دارم ما هم نزدیک بلوار مدرس میشینیم

lazika: سن 29 نقاشی ( مینیاتور ) خوندم ،شیرازی هستم ، هشت سال اصفهان زندگی کردم الان یک ساله اومدم شیراز :))

مامان عاشق:زهرا هستم.28 سالمه. اصالتن شیرازی و ساکن شیراز. فوق لیسانس زبان از دانشگاه شیراز و مدرس کانون زبان ایران یه پسر 9 ماهه هم دارم

سمن 29 سالمه
1 دختر 1سال و 8 ماهه دارم به نام ارشیدا
مترجمی زبان انگلیسی خوندم و فعلا خونه دار هستم

یاس 27 ساله.یه پسر 1سال و 3 ماه دارم

دختر شیرازی:مهناز 32 ساله یک دختر 2 سال و 7 ماهه دارم به اسم طناز .لیسانس علوم اجتماعی خانه دار

مامی آنیسا:منم27 سالمه..یه دخمل 6 ماهه دارم..کارمند آزمایشگاهم...خونم معالی اباد

شاینی :28 سال .لیسانس زبان-مجرد

مارالی باردار
29 ساله لیسانس زبان انگلیسی 1 ساله که ازدواج کردم اصالتا شیرازی و 9 هفته هست که باردارم

مامان شهداد:

مریم هستم 30سالمه.لیسانس ریاضی .یه پسر 1سال و 8ماهه دارم

مارال: 28 سالمه. فوق لیسانس آمار دارم. خانه دارم. یه پسر 18 ماهم دارم

آنالی:فاطمه 28 ساله.اصالتا شیرازی.فوق دیپلم گرافیک کامپیوتری.خانه دار.دختر متولد 16 شهریور 91

مریم................ یک پسر 4سال و سه ماهه دارم - خانه دار م هستم

آریاتس هستم 25 سالمه یه دختر 2 ساله دارم بزرگ شده ی تهرانم اصلیتم ماله اهوازه به شیراز شوهر کردم

مارال:مرضیه هستم 31 ساله و یک دختر 9 ماهه به اسم سنا خانم دارم و لیسانس مدیریت و خانه دار

نجمه هستم/29 سالمه/دخترم آوا 16 ماهشه/شیرازی هستم ولی بوشهر ازدواج کردم/درحال حاضر خانه دارو یچه دار

زری مامان سارا:زهرا 22سالمه یه نینیه 6ماه دارم.فوق دیپلم معماری.خانه دار.زرهی هستم
سلام به خانمای فعال شیرازی
ستاره هستم از شیراز فوق لیسانس زمین شناسی اما در زمینه ساخت نرم افزار و مولتی مدیا فعالیت دارم..32 سالمه ..نی نی هم ندارم
خوشحالم که سایتی پیدا کردم که بتونم دوستای خوب پیدا و باهاشون تبادل نظر کنم
2تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
1- برای تاتو ابرو و لب کجا خوبه؟
2-یه باشگاه خوب طرف تاچارا بهم معرفی کنید؟
دلم نه عشق میخواهد نه دروغهای قشنگ

نه ادعاهای بزرگ نه بزرگهای پر ادعا

دلم یک فنجان قهوه داغ میخواهد و یک دوست

که بشود با او حرف زد و بعد پشیمان نشد !!!
ستاره هستم از شیراز فوق لیسانس زمین شناسی اما در زمینه ساخت نرم افزار و مولتی مدیا فعالیت دارم..32 سالمه ..نی نی هم ندارم

دوستای گل من این هفته پسریمو واکسن زدم حالش بده. از طرفه مریم مامان آروینم فکر کنم اونم به خاطر مریشیه پسر گلش نتونه
موافقین قرار برای هفته آینده هر کس بیاد بگه کی تا به یه نتیجه ای همین هفته برسیم
نظرتون در مورد باغ بانوان چیه؟
سالن آرایش و زیبایی شایا
عروس با گریم تخصصی و شینیون های روز
انواع بافت به سبک های فانتزی و آفریقایی
رنگ و مش
قرینه سازی ابرو
صاف حریری
فر دائم
کراتینه و ویتامینه موهای دمیج و آسیب دیده
وکس صورت با مواد گیاهی و جلبک
آرایشهای مدرن
اکستنشن مو و موژه