2726
عنوان

مامانای سزارینی سوال دارم

2892 بازدید | 21 پست
من میخوام تا شش هفته دیگه سزارین بشم تو بیمارستان مصطفی خمینی,از نوع بی حسی کمر,ولی از سر درد و عواقب بعدش میترسم,بعضیا میگن بعدش باید مراعات کنی,بعضیا میگن به دکتر و بیمارستان بستگی داره,کسی هست که بیمارستان مصطفی سزارین(از نوع بی حسی) زایمان کرده باشه?اگه آره,بعدش تا چند ساعت باید بی حرکت بمونید?کلا راجع به مراقبتهای بعدش,توضیح کامل بدید (حتی اوناییکه تو این بیمارستان سزارین نشدن),خیییییییلی ممنون میشم راهنماییم کنید.
همه ی زندگیم عشقم دخترم.
من سزارین شدم اما میلاد بعد عمل نباید بالشت زیر سرت بزاری و حرف بزنی چون باعث سردرد میشه
کمردرد هم که تا چند ماهی مهمونته
گاهی باید نباشی...تا بفهمی نبودنت واسه کی مهمه...؟!
اونوقته که میفهمی باید همیشه با کی باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من 3 ماه و نیم پیش بیمارستان ایرانشهر سزارین با بیحسی از کمر بودم نگران نباش امپولا و مواد الان خیلی خوبن من که سردرد و کمردرد نداشتم اصلا دکتر بیحسی من گفت فقط باید موقع تزریق خودتو سفت نگیری بعدشم حرکت سر به دو طرف اشکالی نداره به بالا و پایین نباید تکون بدی من 11 صبح عمل کردم 12 شب واسه دسشویی خودم پاشدم رفتم
هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید
نه گلم نترس منم سر درد که اصلا نداشتم . فقط هفته اول یه کم کمرم درد میکرد اونم خوب شد
آدم باید یه "تو" داشته باشه که هر وقت از همه چی خسته و نا امید بود بهش بگه : مهم اینه که تو هستی ، بیخیال ِ دنیا آنیسام
تزریق درد نداره من که سر درد نداشتم اما کمر درد داشتم الانم 25 روز از زایمانم گذشته کمرم خیلی بهتر شده اما هنوز درد داره ناگفته نمونه که من کمرم رو تکون دادم راستی عرفان زایمان کردم
همسرم بهترینم دوستت دارم
بگو بیهوشی عمومی بهت بدن، خیلیا از اطرافیان از درد کمر بعد از بی حسی اسپاینال شاکی هستن، من بیهوش شدم خیلی راحت بودم، الان هم مشکلی ندارم.
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه
مرسی از راهنماییهاتون,اگه بازم کسی تجربه ای بعد از بی حسی داره که باعث کمتر درد کشیدنش. شده,بهم بگه ممنون میشم,خواهرم بیهوشی کامل شد بعد از بهوش اومدنش خیلی حالش بد بود,گلاب به روتون انقد بالا آورد که پدر شکمش و بخیه هاش در اومد,واسه همین از بیهوشی میترسم.
همه ی زندگیم عشقم دخترم.
من سزارین شدم توی بیمارستان مادران بیهوشی ، خودم بی حسی نخواستم چون زن برادرم بعد از اون کمر درد گرفت و جاریمم بعد از بی حسی سردردهای شدید می گرفت بیهوشی خیلی عالی بود
دلم سوزد به سرگردانی ماه که شب تا روز پوید این همه راه
سحر خواهد درآمیزد به خورشید نداند چون کند با بخت کوتاه!
2706