2726
سلام دوستان عزیزم .... من چند بار توی همین سایت به دوستانی که مشکلاتشون گفته بودن ، شماره این خانم دکترو داده بودم که خیلی خیلی راضی بودن .... دلم نیومد شمارشونو به همه نگم .... ایشون دکترای روانشناسی دارن و مشاور خانواده ( از همه نظر : جنسی ، عاطفی و.... ) هستن ... مطبشون قیطریه هستش و کارشون بـــــــــــــی نظیــــــــــــــــــره ... امیدوارم کمکتون کرده باشم :
من شماره موبایلشون رو دارم ، تماس بگیرین از خودشون شماره مطب رو بگیرید ... راستی برای دوستانی که قادر نیستند حضوری برن پیششون ، ایشون مشمشلاوره تلفنی هم میدهند ، از توی همین سایت چند نفر از خارج کشور و شهرستان با ایشون مشاوره می کنند...

سرکار خانم دکتر مرضیه مشتاقی : 09123775065

نسیما جان ممنون از راهنمایی ات من پیش از تصمیم برای بارداری با همسرم مشکلاتی داشتم و پیش روانشناس و مشاوران زیادی رفتم اما نتیجه نمی گرفتم در ان زمان بشدت نیاز به راهنمایی برای پیدا کردن روانشناس مناسب داشتم تا اینکه خانم خسروی پور به من معرفی شد که روانشناس بالینی و روانکاو هستند، من با دیدن پیام شما تصمیم به اشتراک تجربه ام با شما گرفتم،ایشو ن چشم مرا به دریچه جدیدی باز کرد تا مشکلاتم رو ریشه ای تر و عمیقتر ببینم و حل کنم دوستانی که ایشون رو بهشون معرفی کردم راضی بودن ،امیدوارم برای دوستان عزیز اینجا هم مفید باشه موبایل ایشون 09127119207 و مطب تو خلیابون ولیعصر هستش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اااا چه جالب من اومدم اینجا اسم خانم خسروی پور رو بنویسم اما دیدم تو یه پست قبلی اسم ایشون نوشته شده . کار ایشون معرکه است و قطعا انقدر خوبه که اسم ایشون چندین بار تکرار شده . من برای یک سری مشکلات پیش ایشون رفتم که راهکاراشون واقعا بهم کمک کرد . امیدوارم که مشکل همه دوستان حل شه .
2728
درود بر شما دوستان عزیز
رزیتا هستم مدیریت Roza shop
سیسمونی با قیمت مناسب برای نی نی های ناز
در این کلوپ با برندهای بنام خارجی و ایرانی در خدمت شما عزیزان میباشم
خرید حضوری و پستی به تمام نقاط کشور
09122086618 ===== 88886300
nargesnateghinezhad@yahoo.com

http://rozashop.blogfa.com

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=339174&postID=12936237
http://rozashop.blogfa.com
سلام منم دلم نیومد روان شناس و مشاور خوبی مثل اقای دکتر ضیابخش رو معرفی نکنم.
تو بهبود اوضاع زندگیم معجزه کرد.ایرادش اینه که فقط عصر ها هستش.دو سه روز میگذره تا نوبتت بشه.گاهی هم بیشتر اما خداییش من دو سه تا مشاور رفتم تاحالا از همه بهتر بوده.ومن راضی ام.ایرادهام بهم گفته الکی امید نمیده.اما چیزهایی رو میبینه که شاید هیچکس نمیبینه..هم مثبتها وهم ایرادها..تقریبا هر ماه یه جلسه میرم کرج توچهاراه طالقانیه. یه تلفن از دفترش دارم امید وارم به دردتون بخوره026.34474607
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=464448&PageNumber=1

تاثیرات خشونت خانگی و همسرآزاری را بر فرزندانمان دست کم نگیریم...

بانوان گرامی؛ اگر به دلیل بدرفتاری و خشونت همسرتان، دچار افسردگی و اضطراب شدید شده اید، می توانید با شرکت در پروژه ی درمانی زیر نظر متخصصین دانشگاهی ما و با همکاری شبکه تحقیقات بهداشت روان انستیتو روانپزشکی تهران (زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تهران)، از هشت جلسه ی مشاوره و درمان رایگان بهره مند شوید.
هدف ما کمک به شما و دستیابی به جامعه ای سالمتر است.
بدیهی است اطلاعات شخصی شما کاملا محرمانه خواهد ماند.
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط شرکت در جلسات مشاوره و درمان به اینجانب ایمیل یا پیغام خصوصی بدهید تا مفصل تر برایتان توضیح دهم.

روانشناس بالینی

سلام عزیزم، من خانم کشاورز رو بهت پیشنهاد می کنم چون واقعا علمی و تخصصی باهات برخورد می کنن هم در مورد مشکلت بهت آگاهی میدن هم واقعا هر جلسه بهبودیتو میتونی حس کنی برای اینکه برگشت پیدا نکنه مشکلت آروم آروم فاصله جلساتو زیاد می کنن من جلسه 13 هست که پیششون میرم خیلی راضی ام نسبت به 4 ماه پیش که برای اولین بار رفتم خیلی بهتر شدم هم فوبیا داشتم هم افسردگی و اضطراب اما الان شکر خدا خیلی بهترم به شما هم پیشنهاد می کنم برای مشکلت اگه اضطراب و افسردگیه پیش ایشون بری. آدرس: کرج، بلوار طالقانی شمالی، روبروی تعاونی فرهنگیان، نبش غزل، مرکز جراحی فارابی، طبقه دوم، 34403830-34403818

مادرای عزیز تو انتخاب روان شناس عجله نکنین یه روان شناس بد واقعا حاله آدم رو بدتر میکنه من فکر میکنم بگردید و شخص قابلی رو پیدا کنید دکتر شعبان وسواس من رو به کل برطرف کردن ولی قبلش یه جا میرفتم الکی هیپنوتیزم و 1000 جور هزینه الکی فکر میکنم معرفیش به دوستان مفید باشه 44056338

2706