2737
2739
عنوان

با چشمای خودم دیدم اما باورم نمیشد این ادم میتونه از این کارا بکنه !!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 21818 بازدید | 169 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ای خدااااااااااااااااااااا امان از دست این مرداااا :(((((((((((((((((((
مدلهای عکس اتلیه ای من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=858963&PageNumber=1 مدلهای تقویم: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1596169&postID=60779012 اگه تقویم یا عکس اتلیه ای برای کوچولوتون میخواین به این لینکا سر بزنید[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_15.gif[/smiley][smiley]s/sm_50.gif[/smiley] ایمیلم: lovelyphoto2014@gmail.com
2738
شری جون و اون کسایی که میگفتین زود قضاوت کردم .

امرروز که با شوشو داشتیم میرفتیم بیرون . تو پارکینگ منو دید با خنده بهم میگه هرچی دیدی ندیدیااااا مامان کوچولووو.

منم خندیدم و گفتم بالاخره فلانی .... ( زنش ) میفهمه . اخه واسه چی !!!!!!!

که دیگه شوشو اومد .

دیدین اشتباه نکردمممممم
الان دیگه دخترا میدونن پسرها خیلی مال ومنال ندارن میرن صر وقت. مردهایی که زن وبچه دارن که هم سرمایه ای به هم زدن همنمیتونن با صد تا دختر باشن ومیدونن سوگلی مرده میشن.بخدا خیلی خراب شدن دخترا.بیچاره زن و بچه این جور مردها.
وایییییییییییییییییییییی

ای خداییییییییییییییی من .از بس شنیدم خیانت زیاد شده دیگه حالم از این جامعه داره به هم میخوره

که اینقدردخترای ول بی سرو پا که بخاطر یه قرنی پول حاظرن هر کثافت کاری انجام بدن

اتنااااااااااااااااااا جوون عزیزم نازی راست میگه خودتو جای دوستت بزار واقعا گناه داره به خداااااااااااااااااااا اگه واقعا

دوستشی یه جورایی حالیش کن حداقل به خاطر دوتا بچش بفهمه با کی داره زندگی میکنه
بفهمون
عشقم پسرم تنها دلیل زنده بودنم زندگیم
سلام.مردا بخدا خراب نیستن من فقط دخترا رو مقصر میکنم مخصوصا دخترایی که وضع مالیشون خوب نیست و دانشجون بیشتر.یکی از دخترا میشناسم کارش همینه فقط هم با مردای زنندار میپره چون اونا دیگه شغل دارن.و درامدی اونم ادم پولدارا.تعریف میکرد دختره دوست پسر دوستم بهم گفت یه دوست دارم خیلی با زنش رابطه خوبی ندارن و تورش کن و خرپوله ازین حرفا گفت منم با سیاست که داشتم مرده رو کشیدم طرف خودم چون میدونستم با زنش خوب نیست گفت تا تونستم ازش پول کشیدم بعدم ول کردم.کارش همینه میگرده مثلا بنگاه داره شماره تل اونجا رو برمیداره به یه بهونه الکی که یعنی اشتباه گرفته باشون کم کم دوست میشه تا میتونه پول میکشه تموم خرج دانشگاشو همه چیز بهترین موبایل لبتاب همه چیز براش میخرن اصلا خیالش نیست که زن داره واقعا دلم میسوزه گفتم بش خود ت شوهر کردی یکی مثه خودت گوش شوهرت میده زندگیتو خراب میکنه.ولی خیالش نیست.شوهرم یروز بهم گفت یکی زنگ میزنه مزاحمم میشه شماره رو بهم داد منم زنگ زدم دختری بود تا تونستم دعواش کردم اول و ترسوندمش دختره به بچه کنم افتاد و گفت گه خوردم غلت کردم بهش گفتم شماره شوهرمو کجا اوردی گفت ببخش منو دوستم همه کارس منو میخاست خراب کنه تو این سررسیدا که تبلیغ زده بود شوهرم تا شماره رو پیدا کردن به هوس پولداریش زنگ زدن که ازش بخورن.اخر سر نصیحتش کردم گفتم خودتو خراب نکن ارزش نداره دیگه تا تونست ازم معذرت خاهی کرد.
میگم که اینا فقط دنبال مردای پولدارن.یه دختر دیگه زنگ میزد به شوهرم پررووووووو رو در رو بهم میگه کاری نکن که کاری کنم شوهرت طلاقت بدهههههههههههه کثافت اشغال گفتم اگه کاری نکردم که ارزو مرگتو کنی بیشعور یادم میاد دق میکنم.ایقد دختر حرومزاده کثافت هستتتتتتتتتتتتتتتتتتت
دخترا پیش هم خراب میشن همون که این کارا رو میکرد جریانشو برام تعریف کرد دختر خونواده دار و مومئن و دختر ساده ای بود که باورت نمیشد سر راست کنه دختره رفت دانشگاه .تو خابگاره رفیقاش همه جنده بودن همه با سکس پول در میوردن خلاصه اینم یاد گرفت اصلا نمیتونه دست بکشه.ایقد طلا و همه چیز ازشون گیر اورده .میگه بهشون میگم یه حلقه ست باید بخری برا خودمو خودت که همیشه نشونه عشقمون باشه و برا خودش جمع میکنه این حلقه هارو.همزمان با100نفرن به کم راضی نیستن همه با ادمای بالا بالا در میوفته.ایقد سیاست دارننننننننن مردا هم ساده .
تا یه مدت باهاشون میپره وقتی خوب چلوندشون باز تمدید میکنه
نازی جون حرفت درسته . زنش ساده اس . چی بگم بهش .

انوقت میاد به خود من گیر میده .

جز تو سایت با کسی حرفی نزدم . ختی به شوشو هم نگفتم که از فردا دیدش نسبت به همسایمون عوض شه.

خانومه هم هی میزاره میره خونه مامانش اینا . البته میگه که شوهرش میگه اگه دلت تنگ شده برو

اما میترسم حتی یه ندای کوجولو هم بدم به زنه فردا داستان واسه خودم مشکل شه .

حوصله دردسر ندارم . اما حرف شما درسته

2706