2733
2734
من شنیدم تو شهرک شهیدبهشتی اکثرا" ارتشی ها ساکن هستن و از مزایایی هم برای خرید خونه در اونجا برخوردارند . البته آپارتمانهاش فعلا" سند نداره ولی قیمت هاش برای خرید عموم مناسبه خواستم ببینم کسی چیزی می دونه ؟؟؟
من میدونم که جاش خیلی خوبه و محیط خیلی آروم و مناسبی داره،اینکه ارتشی ها اونجا ساکن هستند هم آره
در کل جای خیلی خوبیه
ولی فکر نمیکنم سند نداشته باشه
از لحاظ آب و هوایی و دسترسی و امکانات هم خیلی خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مهدیا منظورت اینه که چرا تیرامیسو رو انتخاب کردم ؟ چون موقعی که می خواستم عضو بشم هر چی اسم زدم می گفت قبلا" توسط کاربرها اعلام شده منم چون یه موضوع مهم می خواستم بذارم خیلی کلافه شده بودم که اسمم رو قبول نمی کرد رفتم کنار پنجره وایسادم روبروی دفتر کارم ، یه قنادی هست که همیشه که از بغلش رد می شدم رو شیشه نوشته بود قبول سفارش تیرامیسو منم یکدفعه به ذهنم رسید این اسمو انتخاب کنم
جای آروم و خوبیه ولی از مرکز شهر دوره. منظورم مرکز شرقه. خوب من سختمه شما رو نمیدونم.
من زمانی که قصد خرید داشتم اونجا هم سرزدم.
چون یه شب مهمون بودم اونجا فوق العاده از محیطش، آرامش و هواش خوشم اومده بود ولی وقتی روز رفتم زیاد خوشم نیومد. به ترو تمیزی شب نبود. قسمتهای قدیمی فرسوده شده بود. نوساز هم تکمیل نبود و محوطه هاش نساخته بود. سند هم نداشتن و قیمتش نسبت به نداشتن سند گرون بود. در ضمن خرید و فروش شده و فقط ارتشیها نیستن.
ولی بد هم نیست. شاید ببینی خوشت بیاد. جای آروم و دنجیه و امنتیش هم خوبه.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
نادیا جون کی رفتی قیمت گرفتی ؟ میشه بگی قیمتهاش دقیقا" چند بود نوساز بود یا چندسال با چه امکاناتی در ضمن جای خوب و بد داره ؟؟ از نظر نوع ساخت و ... چه جوری بود ؟؟ من که مادر شوهرم خیلی تعریف می کنه می گه همه جور امکاناتی داره و قیمتهاش مناسبه ما پارسال یه خونه 50 متری سند دار تو تهران خریدیم که ماهی یک میلیون قسطشه الان چون خونه مادرشوهرم می شینیم و اونجا رو لازم دارن پیشنهاد داده که خونه رو بفروشیم و بریم شهرک شهیدبهشتی بخریم
2738
خانومی یادم نیست چقدر بود.
دقیقا من سه سال پیش این موقع ها دنبال خرید خونه بودم.
در مجموع گفتم که خوبه. بستگی به شرایط و توانت داره. مثلا ممکنه که به پولی که داری اونجا برات خیلی خوب باشه.به نظر من یه بار برو ببین.
گفتم من شب رفتم اونجا خیلی خوشم اومد. خونه ای که من رفتم توش خیلی شیک درست شده. تراس خیلی خوشگل و باصفایی هم داشت و کلا خود خونه خوب دیزاین شده بود و نقشه اش هم خوب بود. نقلی و جمع و جور و شیک بود. البته من مهمون بودم و روم نشد بپرسم از اول اینطوری بوده یا بازسازی شده. اسلکت بندی خونه ها هم خوب و محکم بود. محوطه سازی خوشگل و باکلاسی داشت.
از طرفی من سمت غرب میخواستم و چون اونشب خوشم اومد رفتم دیدم و دوری راه هم برام مزید علت شده بود. اگر سمت شرق هستید حتما یه سر بزن ضرر نداره که. شاید معامله ات بشه. سلیقه ها و توان مالی آدمها با هم متفاوته.
ولی اونموقع مطمئنم که سند نداشت و من باید سند دار میخریدم چون وام مسکن داشتم الان رو نمیدونم.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
من در حال حاضر اونجا مستجر هستم
یک واحد 80 متری گرفتم 35 میلیون رهن کامل که الان شده 50 میلیون
در کل شهرک خیلی خوبیه فضای سبز زیاد داره از لحاظ دسترس هم تاکسی داره به مترو فرهنگسرا و فلکه دوم تهرانپارس هم اتوبوس از کنار شهرک رد میشه که نوبنیاد - حکمیه - مترو علو و صنعت هستند.
بیشتر ساکنین ارتشهای بازنشته بودند که الن اشخاص غیر نظامی هم زیاد شدند.

اگه کسی برای واحدهای جدید از طرف پیشگام ثبت نام کرده و اطلاعاتی داره از زمان تحویل لطفا بگه
با سلام
اینجانب در اردیبهشت 87 اقدام به ثبت نام واحدهای شهرک شهید بهشتی نموده ام و تمامی اقساط خود را در موعد مقرر پرداخت کرده ام
بر اساس قرارداد میبایست 4 ساله واحدها تحویل میشد که علی رغم گذشت بیش از 5 سال نه تنها واحد تحویل نشده بلکه کارگاه مدت 3 سال است که تعطیل میباشد.
جدیدا هم جرثقیل های ثابت کنار بلوکه هم جمع آوری گردید.
به مسئولین پیشگام هم که مراجعه میشود با تندی برخورد کرده و جواب درستی نمیدهند
به نظر شما چه باید کرد؟

من دوساله اینجا ساکنم

امنیت خووووب ینی سه صبح با بچه ت برو پیاده روی ...

همسایه ها با فرهنگ و شیک و آروم و مقرراتی

جای ورزش و دوچرخه سواری و کالسکه ی بچه عاااالی

رستوران و قنادی درجه یک و سطح بالا

هایپر مارکت میتاکیش شیک و با کلاس

من عاااشق اینجام ولی حیف نمیشه وام گرفت واسه خرید

Que sera, sera whatever will be, will be , the future's not ours to see