2726
نه باردارهستم نه تو اقدام
اصلا هم به بارداری فکر نمیکنم.یه دختر کوچولوهم دارم
اما هرروز خواب باردار بودن خودمو میبینم
کسی میدونه دلیلش چی میتونه باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدانکنه نینا!!!!!
آخه من الان بیشتر از یه ساله با قرص پیشگیری میکنم
هیچ وقتم فراموش نکردم بجز دو بار که دوماه پیش بود
البته بعدش مرتب پری میشم
بچه اولم هم ناخواسته بود آمادگی نداشتیم
تو این شرایط بد اقتصادی و اعصاب بد حاصل از کلنجار رفتن با یه دختر
شیطون 2.5ساله کی حوصله بچه دیگه داره
آخه میشه باقرص هم باردارشد؟
نیناتوچطور باردارشدی؟
2728
از دستمون در رفت:). هیچ وقت فکر نمیکردم آدم به این راحتی حامله بشه .واسه همین فکر میکردم منم مثل بقیه با یه بار حامله نمیشم ولی....
دست هایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند(کوروش بزرگ)
الینا جان خواب بارداری میگن تعبیرش اینه که گناه کردی! امیدوارم اینجوری نباشه
روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تورا بگیرد
خواب حاملگی
حامله

توسط پرشین فال, اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۱

در ح

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

دیدن زن حامله در خواب رو به روئی با گناه و بار غم است. اگر در خواب ببینید که همسرتان حامله شده است تکلیفی شاق و سنگین بر شما محول می گردد که انجامش دشوار و قبولش نامطلوب است که دوست ندارید آن کار را انجام بدهید و اگر هم به اجبار و تکلیف بخواهید بسیار سخت و توان فرساست. اگر احیانا در خواب احساس کنید که خودتان حامله شده اید غمی برای شما می رسد که به اندازه حمل جنین طول می کشد البته این تعبیر برای زنان است. اگر در کوچه ببینید که زن حامله ای می گذرد خبر ناخوشایندی به شما می رسد.

محمد بن سیرین گوید:

اگر بیند که شکم او بزرگ شده بود چون زن آبستن، دلیل کند که او را مال و نعمت دنیا حاصل گردد و هرچند که شکم بزرگتر بیند، مال دنیا بیشتر بود.

ابراهیم کرمانی گوید:

اگر فرزند نابالغ پسر خود را آبستن بیند، دلیل که پدرش را نعمت و مال حاصل گردد

اگر فرزند نابالغ دختر خود را آبستن بیند، دلیل که مادرش را نعمت و مال حاصل گردد

تام چت ویندرا گوید :

تعبیر آبستنی زندگی پر بار تازه است . اگر کسی در خواب حیوان یا انسانی آبستن ببیند ویا خواب بیننده زن خود را آبستن ببیند تعبیرش به این طریق است که در آرزوی زندگی تازه ای به سر می برد که پر از مایه های امید و امکانات نیکو باشد

خواب دیدن آبستن به هر صورت مقدمه ای است بر تلاش فردی که برای رسیدن به موقعیت و امکانات بیشتر سعی می کند و چنین خوابی که خودش طالع است نیروی قوی پا نهادن وپیش رفتن در راهی را که آرزویش وجود دارد ایجاد می کند

لیلا برایت می‏گوید:

اگر مردی در خواب ببیند که آبستن است، به پول و ثروت فراوانی می‏رسد.

آنلی بیتون می‏گوید:

۱ـ اگر زنی خواب ببیند حامله است ، علامت آن است که با شوهر خود زندگی آسوده ای نخواهد داشت و صاحب فرزندانی مطیع نخواهد گردید .

۲ـ اگر دختری باکره و پاکدامن خواب ببیند حامله شده است ، علامت آن است که به بدبختی و رسوایی کشیده خواهد شد .

۳ـ اگر زنی باردار خواب ببیند که حامله است ، نشانة آن است که زایمانی راحت و بی خطر خواهد داشت .
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
عزیزم من تو یک نعبیر خواب خارجی دیدم معنی اش اینه که باید خلاقیت هایی که در موجوت نهفته است را پیدا کنی و اشکار کنی تو این کتاب اصلامعنی بدی نمیداد خواستم بگم بهت خیالت راحت باشه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
منم خیلی خواب حامله شدنمو میبینم و بعش کلی غصه دار میشم یهو یه چیزی پیش میاد که غم و غصه مهمونم میشه الان با خوندن این تعبیرا معنی خوابمو فهمیدم ایشالله برلی شما خیره به فال نیک بگیر آدم از هرچی بترسه سرش میاد
مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...