2410
2553
اول کلاسیک خریدم 18 تومان زیاد خوب نیست دیگه نهایت تا25 تومان یا ته تهش تا30 تومان یک موس خوب بگید
تدریس خصوصی زبان جلسه ای 15 الی 20 تومان به بزرگسالان و کودکان بالای 7 سال از مبتدی تا پیشرفته با متد فشرده بدون اتلاف وقت
موس صورت یا موس مو؟

اگر موس صورت منظورتونه

من هم بورژا دارم هم مایبلین جفتشم خوبه واقعا بورزا الان 28 تومنه مایبلین 35 تا 38 تومنه بورژا زیا دیگه نیست خیلی کم شده

کاور مارکم یسری از بچه ها استفاده میکردن میگفتن خوبه
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
من کرم پودر نمیخوام موس میخوام
کسی کلاسیک زده؟خوب بوده واسش؟
تدریس خصوصی زبان جلسه ای 15 الی 20 تومان به بزرگسالان و کودکان بالای 7 سال از مبتدی تا پیشرفته با متد فشرده بدون اتلاف وقت
مامان بامداد جون مطمئن باش جوشات کمتر میشه با موس چون زیاد چرب نیست کلا موس برای پوستای چربه ولی اوناییم که پوست خشک دارن میتونن استفاده کنن واقعا دوامش و موندگاریشم خیلی خوبه
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
من موس می بلین خریدم ماه قبل از سهروردی شمالی .خیلی عالیه فقط گویا خیلی برای پوست مضره چون ذرات نانو هست و نفوذ میکنه به منافذ پوست.اما عالیهههههه خوب پخش میشه یکدست و خلاصه عالیه من راضیم فکر کنم 24 خریدم.
2706