2733
2739
سلام دوستان میخواستم در مورد مزایا و معایب این محله ها نظرتون را بدونم لطفا اگه اطلاعی دارین یا ساکن هستین یا از اشناهاتون کسی ساکنه نظرتون را بگین . مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما ساکن اون مناطقین؟ ما از شهرستان داریم میایم تهران میخوایم یه جای خوب با ارامش و با کلاس خونه بگیریم ولی نمیدونیم کجا بهتره میشه اطلاعاتتون را در اختیارمون بذارین؟ خیلی خیلی ممنونم
2728
سلام ما اکثر فامیلا و خانوادم ساکن همین محله ها هستن ولی خودم تهران نیستم
به نظر من الاهیه بهترین دسترسی داره و البته دروس هم ساکت و خوبه
دروس قیمتش خیلی پایینتره آنجا هم یک سری بزن
ما ساکن زعفرانیه هستیم ما که اینجاییم نمی بینیم تبدیل به پارکینگ شده باشه در مورد بهترین مناطق عمید-سنگر -ثارالله-فرخ زعفرانیه که خیلی دنج وارومه تو فرشته خیابان چناران و توفرمانیه خیابان سنبل بهترین وگرونترین جاهای تهران این مناطقی که گفتم سوالی داشتی ایمیل بزن
2738
سلام زعفرانیه که دانشگاه ازاد اونجاست تا شعاع 1 کیلومتریش ماشین پارک شده الیهه و فرشته هم که انقدر اسم در کردن تبدیل شده به یه خیابون پر از برج با جمعیت فراوان و کوچه هاش اکثرا بویه فاضلابشون در اومده و حال ادم به هم میخوره هههههههههه اینم از بالا شهر تهران
سلام...منم نظر لیلا رو تایید می کنم منم 10 ساله در زعفرانیه هستم البته مقدس اردبیلی ولی خودم عاشق خیابان فرخ هستم بهترین خیابان این محل هست البته اصف....سپید کوه و شیر کوه یا پایین های نیاز زاده هم بد نیست ولی فرخ بهترین هست با سنگر و عمید زیاد موافق نیستم ......و من با بوی خیابان الهیه و بعضی مناطق فرشته مشکل دارم...بوی فاضلاب.....ولی از محدوده خودمون هم راضیم
من با همه جای فرشته موافق نیستم فقط چناران من تاپ ترین جاهای تهرانو گفتم هر منطقه ای خیابونهای خوب وبد داره مریم جان شما کجای زعفرانیه هستید؟ لی لی جان اونجا که دانشگاه ازاده جای متوسط زعفرانیه هست من به کل زعفرانیه اشنایی دارم سالهاست اینجاییم جاهای خوبه زعفرانیه یه چیز دیگست با اون خیابون قابل مقایسه نیست اینطوری که شما فکر میکنیدومیگید نیست جاهای تاپ هرمنطقه فرق داره و قیمتهاشم با خیابونهای همجوارشم حتی فرق داره
سلام مهتاب خانم گل

الهیه دسترسیش اززعفرانیه راحت تر هست ولی غروبها وابتدای شب ترافیک عجیبی داره.از بستگان کسانی که اونجا هستند درحال گشتن دنبال خونه هستند که تغییر مکان بدن.
ولی زعفرانیه به اندازه الهیه دسترسیش خوب نیست وصد البته که ترافیکش عصرها وغروبا ازالهیه بیشتره چون مثل الهیه راهای دررو نداره.
خصوصا که مقدس اردبیلی راه میانبر ازچمران به میدون تجریش هست وکلا تردد اونجا زیاده.

الهیه بعضی مناطقش مشکل فاضلاب داره نه همه جاش.

ولی اگر محله ای میخای که بهترین دسترسی به اتوبانهای تهران رو داشته باشه ونسبت به الهیه وزعفرانیه کمتر تو ترافیک گیر کنی سعادت اباد وشهرک غرب داخل فاز بهترین جا هست.
سعادت آباد به فاصله کمی به سه تا ازاتوبانهای اصلی تهران راه داره .چمران-نیایش-یادگار.من به شخصه ساعتها تو الهیه وزعفرانیه تو ترافیک موندم ولی سعادت اباد(علامه جنوبی-علامه شمالی و24 متری) ترافیک خیلی خیلی کمتری داره.من هم وقتی توتهران میخاستم خونه بخرم خیلی گشتم ودیدم که سعادت اباد بهترین دسترسی رو داره.ولی کلاسش از الهیه وفرشته یه کمی پایین تر هست.البته نه همه جای زعفرانیه والهیه.
حالا می تونید انتخاب کنید که تو ترافیک موندن تحملش راحت تر هست و کلاس بالاتر مهم تر یا یه کمی کلاس پایین ودرعوض به فاصله سه دقیقه به مهم ترین اتوبانها دسترسی داشتن..

انشالله که هرجاهستی موفق باشی.
2706