2737
2739
سلام به خاطر قندم بالا در بارداری باید به متخصص غدد مراجعه کنم اگه میشناسین آدرس و تلفونشو بزارین که برم.
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه
تارا جان من یه متخصص خیلی خوب سراغ دارم ولی اصلا نمی زاره تو حرف بزنی خودش فقظ حرف میزنه ولی تشخیص هاش خوبه دکتر محمدرضا ثنایی آدرس : فلکه دوم صادقیه - خیابان آیت اله کاشانی - ساختمان بهسان طبقه اول تلفن ????????
تارا جان من یه متخصص خیلی خوب سراغ دارم ولی اصلا نمی زاره تو حرف بزنی خودش فقظ حرف میزنه ولی تشخیص هاش خوبه دکتر محمدرضا ثنایی آدرس : فلکه دوم صادقیه - خیابان آیت اله کاشانی - ساختمان بهسان طبقه اول تلفن ????????

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام تارا جان

در بیمارستان آتیه یک تیم پزشکی متخصص غدد هست ، من هم رفتم پیششون چند ماه پیش ، اگر اسمش رو درست بگم سرپرست تیمشون دکتر عزیزی هستش ، اگر موردت حاد نباشه اول شاگرداش معاینه می کنند و وقتی پرونده تکمیل شد ، خودش می بینه . کارشون خیلی خوبه .به بیمارستان زنگ بزنی بهت وقت می دهند .
سلام تارا جان ، من به شما دکتر خمسه رو پیشنهاد میکنم ، فوق تخصص غدد و شماره یک متخصصین غدد در ایران هستند . کارشون واقعا عالیه ، مطبشون روبروی بیمارستان تهران کلینیک هست ، این هم شماره تماسشه 88540420 ساعت سه به بعد زنگ بزن وقت بگیر،مطبشون خیلی شلوغه ولی اگه به منشیشون شرایطتتو بگی شاید بین مریض بهت وقت بده
2740

سلام به تمام دوستان من دخترى شانزده ساله هستم قدم ١٥٠ سانتى متر پيش دو دكتر رفتم يكى به نام سيد حسين دهقانى كه ايشون به من دارو دادند ولى من فقط توانستم تو دو هفته مصرف كنم چون بعدش در جسمم مشكلات زيادى به وجود اورد و در نتيجه اين مشكلات سر درد هاى شديد بود و  وقتى اين دارو ها رو مصرف ميكردم استخوان هايم شروع به درد گرفتن ميكردن حتى سومين روزى كه مصرف كردم به دليل درد شديد در پاهايم نتوانستم بخوابم و دكترى دومى كه من رفتم ايشون خانم بودن به من گفتن چون سه سال از پريود شما ميگذره كاريش نميتوان كرد و با ديدن سينه هاى من گفتن صد رد صد صفحات استخوانيت بسته شده خواهش مندم كمكم كنيد حالم خيلى بده 

2706