2703
2553
عنوان

ژیم لاغری 20 روزه و 12 تا 15 کیلو کاهش

| مشاهده متن کامل بحث + 240879 بازدید | 329 پست
مامان عاطی به عنوان مدیر تاپیک یه زحمتی بکش قد و وزن بچه ها رو جمع و جور کن یه جدولی چیزی درست کن اگه مایلی وزن دلخواه رو هم اضافه کن اینجوری بیشتر انگیزه میگیریم از تجربه ی امروزت هم بگو و اینکه فعالیتت در چه حدی بوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مجبور نیستین عضو بشین که اگه دوست دارین عضو بشین چون واسه اراده و انگیره خیلی جای خوبیه !
بچه ها طبق گفته های بچه های سایت زیبا تن باید هر هفته 4 تا 6 کیلو وزن کم کنیم حالا اگه کسی میخواد 4 کیلو کم کنه فکر کنم یه هفته کافیه دیگه !
همه هست و نیست و امید زندگی ام همسرم(عشقم) دخترم(زندگی ام). خدایا شکرت
2456
2714
مامان عاطی جان بچه هارو ثبت نام کن از فردا شروع کنیم
فقط یه مورد دیگه اینکه در مورد فعالیت های روزانه اتون هم بگین مثلا ورزش به خصوص یا پیاده روی یا هر چیز دیگه ای که هست
باشه مریم جون
بچه ها اونایی که میخان شروع کنن
نام...........تاریخ شروع......... قد ........... وزن فعلی ........... وزن 6 روز اول ............ وزن 6 روز دوم ....... وزن نهایی
دوستان لطفا وزناتون رو رویایی نگین خودتون رو بسنجین و بنویسنو با توجه به اینکه هفته ای 4 تا 6 کیلو در هفته کم می کنم.
همه هست و نیست و امید زندگی ام همسرم(عشقم) دخترم(زندگی ام). خدایا شکرت
سما جان من دو سال پیش با کم خوری و پیاده روی (بچه هام کوچیکتر بودن میذاشتمشون توی کالسکه ) از هفتاد کیلو به پنجاه و سه رسیدم عالییییییییییییییییییییی شده بودم یه دفعه ای نمیدونم چه مرگم شد دو تا مسافرت و چهار تا مهمونی رفتم خودم رو بی خیال شدم دوباره چاق شدم البته اینبار اگه دوباره وزنم کم بشه خودم رو به پنجاه میرسونم
بعد از هر رژیمی اگه بخوای خودت رو ول کنی دوباره برمیگرده اگه مراعات کنی میمونه
2706