2733
2734
بچه ها جدول چینی اینی نیست که تو این سایتا هست. من تازه فهمیدم جدول چینی باید همه سال و ماه و سن مون چینی باشه. اونا سالشون هم قمریه هم شمسی.بزودی لینکشو میذارم.
ONLY. GOD.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سن میلادیتونو و تاریخی که میخواهید اقدام کنید رو توش وارد کنید، خودش سن چینی شما و اینکه درچه ماه چینی ای اقدام صورت میگیره رو محاسبه می کنه.بعد جنسیت احتمالیو میگه. برا من این جدوله درست بود.درحالی که قبلیا غلط بود.البته این جدول دو درصد خطا داره.ولی برا خیلیا درست بوده.
ONLY. GOD.
2738
تا دخترم 6 ساله شدگفتم داره دیر میشه با تحقیقات من کیت تخمک گذاری همراه قرص ویتامین ای زینک خودم و ویتامین ای زینک سلنیوم و ویتامین سی شوهرم بخوریم همراه گرمی فراوان والبته در کنارش جدول چینی معروف بیست روز بود که قرص ها رو می‌خوردیم البته من دمای بدنم هم میگرفتم و از روز 15 سیکل کیت می‌داشتم تا دستم بیاد یه روز دیدم پر رنگ شد یک هفته به پریودیم بود اطمینان نکردم گفتم اشتباها شوهرم گفت امتحانی بریم اقدام تا رحمت آماده بشه چون سزارین بودم بچه قبلیم هم 9 ماه انتظار اصلا فکر نمیکردم حامله شم خلاصه با همون یه بار حامله شدم داشتم دیونه میشدم چون طبق جدول چینی بچه دختررررر بود به شوهرم گفتم تقصیر تو باید بچه رو بیندازیم اون بیچاره هم اونقدر ناراحتی کردم که با وجود اینکه کاملا مخالف بود به خاطر من قبول کرد ولی شبش خواب بدی دیدم صبح استخاره باز کردیم خیلی بد اومد امیدمو دادم به خدا دیگه نه به جدول اوین چیزا خلاصه با دست خودم میخواستم پسر نازمو بندازم الان که اینا رو می‌نویسم پسرم رو پام خوابیده و واکسن شش ماهگی زدم بچه ها به این جدول اعتماد نکنید همین جدول میخواست پسرکوچولو ازم بگیره اول خدا بعد گرمی زیاد وروز تخمک گذاری
تازه من سر سزارین دکتر بهم گفت چسبندگی شدید شکمی داری شاید منجر به فوت میشد و دیگه نمیتونم بچه دار شم یعنی اگه مینداختمش هم قهر خدا رو خریده بودم هم دیگه بچه دار نمیشدم و الان امیر علی مو نداشتم
قاصدک

یعنی چون فکر می کردی دختر میشه میخواستی سقطش کنی و بعدش که سقطش نکردی و دیدی پسره کلی خدا را شکر می کنی که خوب شد این کارو نکردی چون پسر بود و ممکن بود دیگه پسر دار نشی

متاسفم برات شدیدا
نه مثل اینکه متوجه نشدی شادان خانم من گفتم که متوجه اشتباهم شدم که سقط نکردم و امیدمو به خدا دادم وگرنه که سقط میکردم برا خودت متاسف شو که راحت درباره دیگران قضاوت میکنی فقط خواستم تجربه زندگیمو بگم شاید کسی عبرت بگیره
2706