2737
2734
عنوان

چگونه ظرافت زنونه داشته باشیم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1846438 بازدید | 28431 پست
۴. انتخاب مناسب لبه پایین لباس

هرچه که تصمیم می‌گیرید بپوشید، انتخاب درست لبه پایین لباستان اهمیت بسیار زیادی دارد. لبه مناسب برای لباس باید به زمین برسد. برای کفش‌های پاشنه‌بلندتان باید شلوار دیگری داشته باشید اما اگر کفشتان بدون پاشنه است، لبه شلوارتان باید به زمین برسد. اگر می‌خواهید دامن بپوشید، دقت کنید که دقیقاً تا قبل از زانو باشد و آن را با جوراب‌شلواری و کفش‌های پاشنه‌بلند، هماهنگ کنید.

۵. خط کمر

بااینکه شلوارهایی که خطر کمر پایین دارند بسیار روی مُد است اما اگر می‌خواهید پاهایتان بلندتر دیده شود، باید از پوشیدن آنها خودداری کنید. شلوارهایی انتخاب کنید که کمرشان کمی بالاتر باشد و این باعث می‌شود دیگران تصور کنند که پاهایتان از خط بالاتری شروع می‌شود. ظاهرتان را بلوزهای کوتاه تکمیل کنید و برای زیباتر دیده شدن می‌توانید آن را داخل شلوارتان بگذارید.

با این روش‌های ساده می‌توانید از نظر دیگران پاهایی بلند و جذاب داشته باشید!
چگونه همیشه مد زیبا داشته باشیم؟

قوانین روی مُد بودن را می‌دانید؟ دنیای مُد هر روز در حال تغییر است اما قوانین آن هیچوقت تغییر نمی‌کنند. برای این که همیشه روی مُد باشید نکات زیر را در نظر داشته باشید.

به خودتان اعتماد کنید
اولین قانون برای اینکه فردی بروز و روی مُد باشید اعتماد به ‌نفس است. اگر می‌خواهید روی مُد و جذاب باشید باید خودتان را باور داشته باشید و بدانید که هستید. کسانیکه اعتماد به‌ نفس دارند هیچوقت موقع خرید کردن تردید به دلشان راه نمی‌دهند و سردرگم نمی‌شوند.

در هر سنی که هستید طالب مُد باشید
اگر فکر می‌کنید سنتان بالا رفته است و دنیای مُد دیگر برای شما نیست، اشتباه می‌کنید. هرچه سنتان بالاتر می‌رود، باید بدانید که همیشه وقت‌های خوشی برای زندگی کردن هست. زندگی را دوست بدارید و قدردان زیبایی‌های جدیدی که با بالاتر رفتن سن مشاهده می‌کنید باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودتان را از یک لنز کوچک ببینید
دفتر خاطرات تصویری که درست می‌کنید می‌تواند منبع الهام بسیار خوبی برای شما باشد. دوربینی پیدا کنید و زندگیتان را ثبت کنید.

زندگی در چمدان شما
بازکردن چمدان یک خانم بهترین راه برای پی بردن به شخصیت اوست. داخل چمدان یک خانم چه چیزهایی هست؟ پاسخ این است: زندگی او. یاد بگیرید چطور باید چمدانتان را ببندید. اگر بتوانید اینکار را بکنید یاد می‌گیرید چطور زندگی ساده داشته باشید.

دوستانتان در کمد لباستان
سعی کنید مُدهایی انتخاب کنید که شما را شادتر می‌کند. اگر بتوانید لباس‌هایی پیدا کنید که شادتان کند، وقتی در کمدتان را باز می‌کنید همیشه با فردی خاص رو به‌ رو می‌شوید. چیزی را بپوشید که در آن احساس راحتی کنید و شاد و سرزنده‌ تان کند.

استایلتان را تشدید کنید
هیچوقت نمی‌توانید شخصیت مُدگرایی خود را برجسته کنید مگر اینکه دست از لباس پوشیدن فقط برای مُد بردارید. سعی نکنید بیشتر از آنچه که هستید به نظر برسید. سعی کنید با خلق سبک و استایل مخصوص خودتان، مُد روز بمانید.
قدرت زنانه خود را زنده کنید
صادقانه بگوییم، زن بودن یعنی مرکز جهان بودن. زن بودن هدیه ‌ای گرانقدر است و باید با ظرافت تمام از آن بهره ببرید.

زندگی را ساده‌ تر کنید
اگر می‌خواهید زندگی برایتان از قبل ساده‌ تر شود، قبل از اینکه بیرون بروید همه چیز را سازماندهی کنید. به کارهایی که باید هر روز انجام دهیم فکر کنید و آنها را یکی ‌یکی و به ترتیب انجام دهید تا زندگی ساده‌ تر شود.

وزنتان را پایین بیاورید
از شر اضافه‌ وزنتان خلاص شوید. سعی کنید تحرک بیشتری داشته باشید و هیچوقت دلسرد نشوید. داشتن اندامی زیبا نیازمند داشتن اندامی متوازن است. داشتن اندامی متوازن قدرت و سرعت عمومی بدنتان را بالا می‌برد.
2731
مرسی از خوش آمدگویی دوستان .
من خیلی کارا میکنم که همسرم می‌پسنده همه جا با افتخار معرفیم میکنه و به قول خودش همش میگه آدم کیف میکنه باهات بیرون میره
یکی از کارام اینه که اصلن خرید نمیکنم با همسرم بیرون میرم دست و جیب نمیکنم مگر اینکه خودش ازم بخواد یا قبلش هماهنگ شده باشه که من حساب کنم تازه خودم مستقیم جلو همسرم حساب نمیکنم کیف پول رو آروم و شیک به همسرم میدم اون حساب میکنه این کارم همیشه واسش جذاب هست
این روزا قرآن هم که میخونی واست حرف در میارن میگن با خدا رابطه داره .
ضعفی که ناشی از جنسیت زنانه است و او را نیازمند سرپرستی و حمایت مرد می کند ،متقابلا به او محبوبیت و مطلوبیتی فوق العاده می دهد.
جنسیت زنانه همانطور که بعضی از تواناییهای زنان را محدود کرده است ،متقابلا بعضی امتیازات را نیز در اختیار زنان قرار داده است که با اتکا بر اندیشه ای درست مبنی بر استفاده صحیح در جاده طبیعت ،می توان از آن امتیازات در افزایش توانمندی های زنان و بلکه در ارتقاء سطح فرهنگی و عاطفی خانواده استفاده موثر نمود.
میل شدید مرد به حمایت از زن و نیروی طبیعی زن در جذب حمایت مرد ،از جمله این امتیازات جنسیتی است که به طرقی تقویت ،و با اتخاذ روشهای نادرستی نیز نابود خواهد شد.

مرد فطرتا دوست دارد از زنی که تحت سرپرستی خود دارد، حمایت کند .مردها از سرپرستی و خدمت به زنی که او را ضعیف و نیازمند به حمایت خود ببینند ،لذت می برند .وابستگی ،ظرافت و ضعف زن ،او را فوق العاده محبوب مرد قرار می دهد .بعضی از روانشناسان بنام معتقدند :"مرد فقط زنی را دوست دارد که از او ضعیفتر باشد و زن فقط مردی را دوست دارد که از او قویتر باشد ."
2738
زنان با پرهیز از خلق و خوی مردانه و تقویت ویژگی های زنانه خود ،میل به حمایت را در مرد تقویت می کنند آنگاه هر چه میزان حمایت مرد ،سرپرستی و دلسوزی او نسبت به همسرش در وی تقویت شود ،متقابلا بر محبت او افزوده می شود زیرا محبت و حمایت در مردان رابطه مستقیم دارد .بر اساس همین فرمول، رفتار عجیب بعضی از مردها را می توان تفسیر کرد .چرا بعضی از مردها که همسرانی پرکار و فداکار دارند و به خاطر کارهای سخت آنها وضعیت مالی بهتری پیدا کرده اند ،به اندازه مردانی که همسرانی صرفا خانه دار دارند ،از خود علاقه و محبت نشان نمی دهند ؟

مرد وقتی همسرش را قوی و همچون خود مانند یک مرد می بیند ،احساس می کند همسرش به او نیازی ندارد چنین مردی کمتر دلسوزی نسبت به همسرش را تجربه خواهد کرد شاید در بسیاری از موارد خود نیز به او تکیه کند اینها هیچ کدام بد نیستند چیزی که بداست این است که میل مرد به داشتن همسری ضعیف و اصطلاحا "ناز "مرتفع نمی شود این زن و شوهر ها شاید دوستان ،همکاران یا شرکای خوبی با هم باشند اما همسران خوب و محبوبی نمی شوند .و به اصطلاح پای این جور زندگی ها همیشه لنگ می زند.
سلام
افرین چقدر پیش رفتین منم دارم تمرین می کنم ممنون از راهنماییتون
با خوندن نوشته های شما دیدم که من خیلی مردونه هستم ههههههههههه
منم یه چیزی رو فهمیدم
مثلا با همسرمون که می ریم بیرون و خرید کردیم خیلی چونه نزنیم با فروشتده به خصوص اگه مرد باشه
اجازه بدیم اگه چونه لازمه همسرمون این کار ور بکنه خخخخخخخخخخ
لباس های نوروزی زنانه ومردانه و بچگانه از یک بهمن در www.aninaz.com
لذا اگر مایلید برای مدت کوتاهی به محبوبیتی سطحی دست یابید ،می توانید هر نوع رفتاری که شما را جالب و حیرت انگیز جلوه دهد در پیش گیرید اما اگر می خواهید به محبوبیتی دائمی و عمیق در قلب همسرتان دست یابید ،زنانگی را درخودتان تقویت کنید و واقعا یک زن باشید.

به عنوان مثال برخی از زنانی که به امر تجارت مشغول اند ،(آن هم تجارتهای سخت و گسترده بین شهری یا کشوری که مستلزم برخوردهای زیاد با مردان و زرنگی های مردانه است ؛)کم کم آن بی پروایی و درشت خویی مردانه را تجربه می کنند و از آن حالت ناز زنانه که آمیخته با نوعی شرم است ،فاصله می گیرند .در زندگی زناشویی با این گونه از زنان ،عشق کمتر قابل تجربه است .منطقی و حسابگر بودن نهایت مزیت اینگونه زندگی هاست .

این خصوصیت که بعضی از زنان به تنهایی معادل ده مرد هستند ،هر چند از لحاظ داشتن توان روحی ،مثبت ارزیابی می شود،اما از آن جاذبه جنسیتی که بتواند برای یک عمر زنی را محبوب مردی قرار دهد می کاهد.
سلام پرستو خوبی

منم متاسفانه دست به جیبم خوبه و این اشتباهههههههههههههههه
تا حالا فکر میکدرم این کارو نکنم اشتباهه ولی نه تنبلک راست میگه اگه هماهنگ نشده باشه باهام که من بخرم لزومی نداره من پول بدم دیگه

مرسیییییییییییییییییییییی
معمولا با لبخند میحرفم...سبک خودمو برا حرف زدن دارم...گاهی از کلمات خنگولی استفاده میکنم..همیشه سعی میکنم بروز باشم...خیلی به ظاهرم اهمیت میدم البته چون شوشوم خیلی گیره نمیتونم زیاااد مانور بدم،ولی تا جایی که میتونم...زیاد با اقاها هم کلام نمیشم چون براشون عادی میشی...خیلی به شوهرم میچسبم...جلوی دیگران مهربونیمو نسبت به شوشو 100برابر میکنم و زن خوب بودنمو!!!!پشت سر خانومای دیگه نمیحرفم یا حسودی نمیکنم چون سطح ادم پایین میاد مگه پیش مامیو خاله هام...خیلی دوش میگیرم تا همیشه تمیز باشم..از عطرهای خوشبو و خنک زیاد استفاده میکنم..با نظر کسی موافق نباشم لبخند میزنم و گوش میکنم چون نظر مخالف دادن ارزش نظر ادمو پایین میاره،تو مهمونیا به هیچ کس نگاه نمیکنم..1کم خودمو ترسو نشون میدم...1کم ضعیف...خودخواه...احساساتی...سبک لباس پوشیدنمو هم خیلی عوض میکنم تا بیشتر به چشم بیام که ببین هر لباسی بهش میاد!!!!و........
خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
من اصلا زنونه نیستم هیکلم هم درشته بیشتر مردونم می کنه دارم سعی می کنم وزنم رو کم کنم چون قدم بلنده و اینجوری جذاب تر می شم
دارم رو راه رفتنم هم کار می کنم به خصوص رو حرف زدنم اخه هم بلند صحبت می کنم و هم تند تند گریههههههههههه
لباس های نوروزی زنانه ومردانه و بچگانه از یک بهمن در www.aninaz.com
زنانی که مایلند زنانگی خود را تقویت کنند ،لازم است که خود را به محیطها،هنرها و مشاغل زنانه محدود نمایند و حتی المقدور تا جاییکه ضرورت ایجاب نکند ،از برخوردها و اختلاطهای غیر لازم با مردان و اشتغال به شغلهای مردانه بپرهیزند ارتباط زیاد با مردان ،زنان را به سمت داشتن خلق و خوی مردانه سوق می دهد .چنین زنانی ،نه خوبی های مردان را دارند (چون ازیک ضعف درونی رنج می برند )و نه خوبی های زنان

رفت و آمد و اختلاط زیاد در محیطهایی همچون دانشگاهها نیز می تواند از شرم و پروای زنانه و وابستگی روحی او به شوهر بکاهد و به زن روحیه ای مردانه ببخشد .به همین جهت است که برخی روانشناسان معتقدند تحصیلات علمی از مطلوبیت و محبوبیت زنان می کاهد و بر این اساس اعلام می کنندکه بسیاری از دختران دانشگاهی دیر ازدواج می کنند .
آنها می گویند :"زنان و دختران در عین اینکه در دانشگاه ها دوشادوش مردان پیش می روند و مانند آنها گوی سبقت در تحصیلات عالیه را می ربایند ،خودشان متوجه این نکته شده اند که تعلیمات عمومی دانشگاهها {در آمریکا }متناسب با حوائج زن نیست و اگر زنی به اخذ درجه ی دکتری هم نائل شود باز طبیعت وی به سوی کمال نرفته و روح زنانه در او توسعه نیافته است ."(زن در عصر جدید ،اوریزان ماردن ،ص 45)
این اشتباه محض است. این نقصان،هیچ ارتباطی با نفس علم نداردد .حقیقتا آنچه باعث عدم مطلوبیت و محبوبیت زنان تحصیلکرده می شود ،اختلاطهای زیاد با مردان و برخوردها و ماجراهای جنبی است که از حیا و متانت زنانه شان می کاهد و رشد و کمال زنانگی را در ایشان به تاخیر می اندازد و آنها را همچون مردانی زرنگ و قوی جلوه می دهد .مردها فکر می کنند چنین زنانی ،همسرانی دوست داشتنی و مطیع نخواهند بود.
این یک اصل مسلم در ارتباطات بین زن و مرد است که :
اگر تفاوتها (تفاوتها زنانگی و مردانگی )نبودند ،کشش و جذابیتی بین دو طرف بوجود نمی آمد این تفاوتهای مکمل احساس مرموزی را به نام عشق بوجود می آورد."هنگامی که زنان و مردان خیلی شبیه به یکدیگر شوند ،آن جاذبه ی مرموز را از دست می دهند ."
مردانی که از مردانگی بیشتری برخوردارند از زنانی خوششان می آید که زنانگی بیشتری داشته باشند "(پروفسور روژه پیره ،روانشناسی اختلافی زن و مرد ،ص29)
2706