2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
علامه امینی صاحب کتاب الغدیر شب و روز عاشورا مدام برای امام زمان ( علیه السلام ) صدقه کنار میگذاشتند و می فرمودند : امشب قلب امام عصر ( ع ) در فشار است.

شب عاشوراست، صدقه برای حضرت فراموش نشود .

سهم هر کس 1000 تا صلوات هست برای سلامتی امام زمان که از شب عاشورا تا ظهر عاشورا وقت دارید بفرستید
عشق فقط یک کلام ،،،، مهدی (ع) .... می شه برای حل مشکلم فقط یه صلوات بفرستی ! خیلی محتاج دعاتونم ...
نینیت چند وقتشه؟
من خودم خیلی آلرژیکم.از ترس اینکه دخترم هم آلرژی نشون بده تو نوزادیش فقط از مارک چیکو اصل استفاده کردم.
از سه سالگیش دیگه ایرانی خریدم تا الان که 8 سالشه.شامپو و شامپو بدن،گلرنگ خوبه.البته جفتش مخصوص بچه.شامپو بچه ی صحت هم خیلی خوشبو و با کیفیته.ولی یه بار فیروز گرفتم هم خودم استفاده میکردم هم دخترم.همزمان موهای هردومون شروع به ریزش کرد.به محض اینکه عوضش کردم ریزشش متوقف شد.
2738
عزیزم باید خودت امتحان کنی ببینی چی به پوست و موی نینیت میسازه.
دختر من از اول جانسون استفاده کرد که عالی بود بعد شایعه شد که سرظانزاست و...من رفتم سراغ مارکهای دیگه
ایروکس ،فیروز،گلرنگ،اوه و یوروویتال آلمانی و جان ب ب و ....
یورو ویتال و جان ب ب خوب بودند ولی ایرانی ها موهای دخترمو خیلی بد حالت میکرد و دخترم مدام سرشو میخاروند.به خصوص فیروز که از همه بدتر بود.حتی شامپو بدنش که خودم هم استفاده کردم انقدر پوستمو خاروند که دیوونه م کرد.

دوباره واسش جانسون خریدم و به این نتیجه رسیذم که از همه شون بهتره.برای بدنش هم از همین جانسون استفاده میکنم.
کرم ضد سوختگی فقط اکسید دوزنگ یا همون زینک اکساید معجزه می کنه قیمتش هم نهایتا 500 تومنه
کرمهای جدید پای بچه وقتی میخوان بگن خیلی کارشون درسته روش مینویسن حاوی زینک اکساید!
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
2706