2733
2739
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4953312 بازدید | 66442 پست
ققنوس جان دیگه کدوم دکترو میشناسی که طبیعی کار کنه، منظورم اینه که به نوک بینی دست نزنه.
تو کار دکتر خارجی ها هم اگه دقت کنی با نوک بینی کاری ندارن مگه ی کوچولو. به نظر من اگه نوک بینی حالت طبیعی خودشو داشته باشه یعنی سر بالا نشه و ظریف نشه ،بینی فرم طبیعی میگیره، و کمتر عملی نشون میده.بینی مگان فاکس نوک کوچیک وظریفو سر بالا نداره ولی به نظر من عالیه.یا خیلی از هالیوودی ها دیگه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم در تاپیک بینی 3، دقیق تر باشیم. دکترهای بهتر با سجایای اخلاقی بیشتر رو شناسایی و معرفی کنیم. سعی در بزرگ کردن پزشک های تاجر نداشته باشیم. و یادمون باشه جراح پلاستیک بودن درسته با زیبایی ارتباط تنگاتنگ داره، اما پزشک اول باید پزشک باشه. روح رو بشناسه و جسم رو بسازه. گمشده رو پیدا کنه. تا حس آرامش از بین نره. پزشک های باوجدان، ماهر و انسان.... در تاپیک بینی 3 سعی کنیم خودمون رو پیدا کنیم، و زیباییهای قبل از عملمون رو. به معصومیت و طبیعتی که هستی برامون رقم زده و به راستی که زیباست. زیبایی شناسی نه به دست من تعیین میشه ، نه به دست جراح پلاستیک. با نگاه دیگه ای به خودمون نگاه کنیم. نگاه نو. به طبیعتی که همیشه زیباتر از اتفاقات مصنوعی شدست. چشمهایمان غلط شده اند.
"این نکته که آیا راهی که ما طی می کنیم درست است، یا حتی یگانه راه است، تنها وقتی معلوم می شود که آن را تا به آخر پیموده باشیم." (هایدگر)
منم خیلی از عکسایی که تو سایت برزنجی هست خوشم میاااد
آنکس که بداند و نداند که بداند بیدارش نمایید که بس خفته نماند آنکس که نداند ونداند که نداند در جهل مرکب ابد الدهر بماند مطب گردی:فرهنگ,میلانی,سامی,نادریان,باباجانی,غلامرضا احمدی,کوهستانی,رحمان موسوی,کامیابی
2731
قناعت پیشه رو من خیلی خوشم اومد ولی هم قیمتش بالا بود هم عمل چونه می خواست که 10 تومن برای اون میگرفت فقط بدون عمل چونه هم کار نمی کرد
هیچ کس بهتر از خود آدم نمیدونه چی میخواد و چی براش بهتره! شرح مطب گردیها:
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=385081&postID=23285352#23285352
ققنوس جان ، دکتر قوجقی فوق تخصص رو در انگلیس خونده. و یه دوره ی فوق تخصصی در سوءد. این دکتر یک جراحی سر و گوش برای یک بچه انجام داده که تو زلزله ی رودبار اسیب در حد مرگ داشته. و این دکتر با جراحی خودش اون بچه رو نجات داد. این جراحی خاص که توسط دکتر قوجقی انجام شد پیش از ایشون 3 بار در کل جهان انجام شده بود.
"این نکته که آیا راهی که ما طی می کنیم درست است، یا حتی یگانه راه است، تنها وقتی معلوم می شود که آن را تا به آخر پیموده باشیم." (هایدگر)
اشکال سایتش اینه که از یک طرف صورت مریضاش عکس گذاشته و عکساش کوچیکه باید بذارم تو لیستم برم مطبش ...باید واقع بین بود دماغ من + خواسته هام کار هر کسی نیست جراحیش
هیچ کس بهتر از خود آدم نمیدونه چی میخواد و چی براش بهتره! شرح مطب گردیها:
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=385081&postID=23285352#23285352
2738
ققنوس جان حرفت منطقیه. اما این دکترهای تجاری هم خیلی بازتابهای جالبی ندارن. بسیاری به ترمیم کشیده میشه، بسیاری به مشکل روحی بعد از عمل و بسیاری به مصنوعی شدن چهره. جراحی زیبایی در ایران داره به سمت تاریکی میره. سمت وسویی که زیبایی شناسی اون سلیقه ی فردی و یک کلام پزشکه، و در انتها یا پیرو مده و مدت داره، یا مصنوعیه و با افزایش سن این ویژگی در صورت تقویت میشه ، و یا بینی به طرزی ایرادهای ریز و درشت پیدا میکنه که در مجموع تعداد این ایرادها تقریبا با قبل از عمل مساوی میشه، .... فقط عامل تنوع و دغدغه پروری هست که به انسان در اون شرایت قوت قلب کاذب می ده.....
ققنوس شقایق کیه؟؟؟
آنکس که بداند و نداند که بداند بیدارش نمایید که بس خفته نماند آنکس که نداند ونداند که نداند در جهل مرکب ابد الدهر بماند مطب گردی:فرهنگ,میلانی,سامی,نادریان,باباجانی,غلامرضا احمدی,کوهستانی,رحمان موسوی,کامیابی
دیشب ،نمیدونم چرا نمیتونستم پست بذارم،پرت میشدم بیرون هی،ببخشید دوستان جواب ندادم.
نونوش جون یزدانفر بهم گفت با نوک بینیم کاری نداره ،اما من پرتز چونه هم میخواستم که گفت من انجام نمیدم، من کاراشو دوستداشتم:-(
با سلام خدمت صاحب تاپیک و دیگر دوستان،

ای کاش مطالب داخل تاپیک جدید مقداری مرتب تر و خالی از اسپم و حال احوالپرسی باشه، اگه امکان داره واسه هر دکتر جداگونه تاپیک باز بشه و بچه هایی که با هاشون عمل کردن عکس هاشون رو بگذارن و لطف کنن بر ندارنننن تا مطالب مفیدتر و طبقه بندی بشه، واقعا اینجوری هر دفعه باید صد صفحه خونده بشه تا یه مطلب جدید و مفید پیدا بشه!!!

اگه واقعا دوستان همکاری کننن واسه هر دکتر یه تاپیک باز بشه و از این صفحه به اون صفحات باز شده، لینک داده بشه تا افراد جدید انقدر گیج نشن هی بپرسن شما با کی عمل کردی و این حرفها...
بسیار ممنون از مطالب و تجربیات خوبتون
من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن
بچه ها من می خوام یه دکتر جدیدو بهتون معرفی کنم.

دکتر رضا افراه

این دکتر برای بینی های استخونی بسیار بسیار ایده آل می باشد. بینی گوشتی خوبم ازش دیدم ولی اکثرا تو مطبش بینی استخونی دیدم.
بینیهاش بسیار بسیار شیک و زیباست.
عوارض بعد عمل ازش گزارش نشده. معمولا عملاش کبودی و ورم کم داره. تو کاراش بعد چند روز جای بخیه اصلا دیده نمیشه.
دکتر با اخلاق و ماهریه.
بعد عمل همه جوره پشتیبانی داره.
هزینه عملش فعلا که 3 میلیونه.
فقط بار اول یک ویزیت 20 تومانی میگیره.
اگه بیمارستان نوبت گرفتین صبح خیلی زود برین تا نوبت اول برسین. اصلا کلینیک برین تا عملتون زود انجام بشه.
نمونه های زیادی ازش دیدم چون تا به حال 6 باری مطبش رفتم. خودمم باهاش عمل کردم در 15 دی، نوع بینیم گوشتی و بزرگ و پرکار بود که فعلا از عملم راضیم.
دکتر افراه در رشت مطب دارن.

دکتر رضا افراه

جراح و متخصص گوش، حلق، بینی
جراح پلاستیک بینی

0131-7223318
0131-7223320

رشت- جنب پل بوسار، مجتمع پزشکان دانا، طبقه 6 ، واحد 62
سلام دوستان ..... سعی می کنم توی این تاپیک جدید فعالیت داسته باشم تا بتونم با روشن کردن برخی از مسائل ؛تجربه های عمل بینی و شرایط بد حاکم بر جامعه برای انجام این عمل و همجنین سؤاستفاده هایی که داره در این منظور ار طرف برخی و حتی بعضی از مسئولین انجام میشه رو برای شما بازگو کنم ........
2706