2737
2734
عنوان

مرکز تخصصی لیزر پوست و مو غرب تهران (مرزداران) دکتر مرتضی رضیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 58124 بازدید | 268 پست
با سلام خدمت عسل خانم بهتر است یک ماه قبل از انجام لیزر موهای زاید اپیلاسیون نکنید . کلا از ته یا ریشه موها را نکنید چون اثر لیزر کم میشود بهترین کار قبل از لیزر شیو با ژیلت است خصوصا یک روز قبل از لیزر حتما موضع را با تیغ یا ژیلت بتراشید بطوریکه هنگام حضور برای انجام لیزر مو طول موها کمتر از نیم میلی متر باشد
پریسان خانوم سلام حالا چرا برای رفع خشکی پوست اصرار بر الویه ورا دارید البته اگر علاوه بر خشکی قرمزی پوست هم دارید الو ا ورا خوب است در غیراینصورت برای خشکی پوست از یک مرطوب کننده مناسب مثل مرطوب کننده کامیل گلیسیرینه استفاده کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون آقای دکتر، بله پوستم قرمزم هست و چون خیلی حساسه و با مرطوب کننده جوش زیرپوستی میزنم(حتی فاقد چربیش) میخواستم از ژل آلوئه ورا بخاطر درمان آکنه و خاصیت ترمیمیش استفاده کنم، به نظر شما ژل آلوئه ورا سیگل میتونه به اندازه ژل طبیعی موثر باشه؟ نوشته 94% ژل واسه این پرسیدم
سلام آقای دکتر برای جاهای قرمز و یکم فرورفته حاصل از زخم جای جوش به جز لیزر کاری برای بهبودش نمیشه کرد خیلی خیلی ناراحتم چون یدفعه ای اینجوری جوش زدم میدونم نباید اینجا بپرسم ولی خواهش میکنم ازتون اگه راحلی داره کمکم کنین
با سلام بسیاری از کاربران در مورد روش هایفوتراپی سوال دارند ، در این روش انواج اولترا سوند بدون استفاده از سوزن خیلی عمیق یعنی حدود چهارو ونیم میلی متر به زیر پوست نفوذ و در واقع به لایه سطحی عضله زیر پوست برخورد میکند و باعث انقباض و کشش عضلات عضلات و در واقع یک لیفت سطحی انهم بدون جراحی میشود این روش برای کسانی که از جراحی و عمل لیفت می ترسند شاید جایگزین مناسب باشد خصوصا اینکه هزینه ان کمتر و هیچ عارضه ای هم ندارد ولی تاثیر جراحی لیفت را به طور کامل ندارد در عوارض کمتر و هزینه بسیار کمتر دارد و پس از یک جلسه فرد احساس لیفت و کشش و سفتی پوست بطور نسبی ( نه کامل و رویایی ) خواهد داشت ولی سوال مهم اینست که تاثیر ان تا کی خواهد بود ؟ چون هنوز مدت طولانی از انجام این متد نگذشته و باید حداقل یک سال بگذ رد تا مدت زمان اثر ان معلوم شود و اگر دو سال هم اثر ان باقی بماند خوب است ؛ با لیزر سوزنی تفاوت دارد ؛ در هایفو تاثیر روی عضله و کشش عضله هست و ار اف سوزنی روی پوست و زیر پوست اثر میکند و روی چروک های پوست و شلی پوست موثر است و در واقع دو روش جداگانه و مکمل هم هستند و اگر کسی بتواند یک جلسه هایفو و سه جلسه ار اف سوزنی انجام دهد تاثیر خوبی در کل پوست و کشش عضلانی یا لیفت خواهد گذاست . هزینه یک جلسه هایفوبا مواد مصرفی دو میلیون تومان و هزینه سه جلسه لیزر سوزنی یک میلیون تومان است و جمع دو متد سه میلیون تومان در مقایسه با عمل جراحی لیفت بسیار کم هزینه تر و بدون عارضه است در صورتیکه جراحی لیفت پر دردسر با هزینه و عوارض احتمالی بالاست
2738
سلام اقای دکتر 31 سال دارم 6 ماهه صورتم جوشهای بزرگ همراه با درد میزند چند بار دکتر رفتم انتی بیوتیک هم مصرف کردم ولی هنوز خوب نشدم لطفا راهنماییم کنید
لبیک یا مهدی http://labbaik-yamahdi.blogfa.com لبیک یامهدی
با سلام اگر شش ماه پس از انتی بیوتیک هنوز جوش میزنید دو راه وجود دارد یا اینکه مشکل هورمونی دارید که با ازمایش خون وبعضی از علایم کلینیکی میتوان تشخیص دارد و داروهای تنظیم هورمون تجویز کرد و البته مدت درمان طولانی هست ( حداقل شش ماه ) و اگر احتمال مشکل هورمونی نباشد باید قرص اکوتان تجویز شود
با سلام خدمت کاربر محترم نینوشی این حالات مثل حرکت مورچه رو یا زیر پوست یک حالت روحی و روانی و عصبی هست و یک احساس غلط و باطل هست ولی دست شما نیست ، یعنی شما چیزی را احساس می کنید که حقیقت ندارد ، اگر این حالت برایتان زیاد تکرار میشود و اذیت کننده هست حتما به یک روانپزشک مراجعه کنید و تحت درمان قرار گیرید
سلام جناب دکتر رضیعی با تشکر از زحمات و وقتی که میذارید. من 41 سالم و پوستس روشن دارم که تا 5-6 ماه پیش بصورت صاف و یکدست بودولی در طی این چند ماه خالهای قهوه ای ریز زیادی در ناحیه دستها و گردن و روی سینه ( مخصوصا روی سینه ها به به تعداد بیشتر) زده شده آزمایش تیروئید و کبد م مشکل نداشته و برای روی سینه تست قارج دادم که منفی بود. میخواستم بدونم به علت بالا رفتن سن هست یا مشکلی دیگر؟ با تشکر و سپاس
اللهم عجل لولیک الفرج
آنچه دلت خواست نه آن میشود آنچه خدا خواست همان میشود
سلام کودکم مادرزادی دارای یک غده لیپوم بود حالا متوجه شدم یه غده مشابه دیگه ای هم جدیدا در اورده یا داشته حالا بزرگ شده که اونم غده چربیه به نظرتون چکار کنم دستکاریش نکنم و اعتنا نکنم یا پیگیری کنم
خدایا همه ما رو عاقبت به خیر بگردان ....برای حل مشکلم یه صلوات بفرستین ....ممنون میشم
2706