2737
2739
سلام.دوستای خوبم در اخرین ماه بارداریم به من گفتن که دخترم این مشکل رو داره و دست و پاهاش نسبت به سرش کوتاه تره و قدش کوتاه می مونه. من خیلی غصه می خورم الان خوبه ولی ٦ ماهه که احساس میکنم رشد نکرده و قدش کوتاهه. تو رو خدا اگه چیزی می دونین بگین. دکترا میگن الان همه چیزش نرماله ولی من فکر می کنم قد نمی کشه. شوهرم میگه تو تحت تاثیر حرفای دوران بارداریتی. چه کنم؟
محل اتصال مفصلی سر استخوان ران (فمور) مى گویند فمور اسمه استخوانه بیمارى یا مشکل نیست
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب دکتر می گفت استخوان رانش کوتاهه. الان یادم افتاد که گفتین. حالا می ترسم زیاد قد نکشیدنش باعث شه کوتاه بمونه. دوست ندارم به زبون بیارم ولی خدایی نکرده باعث کوتولگی نمیشه؟
چون همون موقع خیلی ناراحت بودم رفتم اون مرکز ژنتیک که تو شهرک غربه الان اسمش یادم نیست، برگه سونوگرافیو که نشون دادم خانومه که مشاور بود اونجا، الهی خیر نبینه با اون حال من که ٢ هفته مونده بود به زایمانم گفت کاریش نمیشه کرد یه عکس نشونم داد گفت اینجوری میشه. یه دختر کوتوکه با دست و پاهای کوتاه و سر بزرگ. من همون جا از استرس خون دماغ شدم از حال رفتم. دیگه مردم تا دخترم به دنیا بیاد. الان همش این ترس رو دارم که دخترم کوتاه بمونه ولی امیدم به خداست
2738
عزیزم به جای خودخوری ببر یه متخصص غدد. من برای تیروئیدم پیش یه دکتر میرم خیلی بچه ها میان واسه قدشون. دیدم که به چند تا هورمون رشد داده. البته دختر تو هنوز خیلی کوچیکه. ولی یکبار با همه مدارک پزشکی از بارداری تا الان ببر که اگه کاری هست توی زمان خاصی انجام بشه
2706