2737
2739
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333611 بازدید | 19958 پست
سلاااااااااااااام دوستام..من بعداز 2هفته اوووووووووووووووووووومدم..انقد دلم واسه این تاپیک تنگ شده بود که نگوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو.....دوسمتون دارم..نایومی نیستش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شیما جونی من هستم عزیزززززمممممممم
من اگه فر درشت بخوام با بابلیس و یا این میله پیچ پیچی ها. اگه فر ریز بخوام یه انبر فر ریز دارم.
اگه مو شکیرایی بخوام یه عااااالم موس میزنم موهامو میذارم تو دیسپنسر(دیفیوزر). اگه موهاتون رنگش روشنه باحال ترم میشه.
اگرم موج تنها بخوام که خیلی پف و خوشگل باشه با انبر موج موهامو لایه لایه موج میکنم.
اگه فقط بخوام شلوغ و نیمه صاف-نیمه حالت دار باشه، موهامو دسته دسته میپچم تو اتو مو و مثل وقتی که میخواین روبانو با قیچی فر کنین، اونجوری موهامو اتو مو میکشم. خیلی باحال و شلوغ میشه :)
آخ جووووون نایومی پیدات کردم...دوهفته پیش عکستو دیدم خوشم اومد ازت..چون عکستو دیدم راحتتر میتونم باهات ارتباط برقرار کنم..اگه توام دوس داری عکسمو برات بزارم اما من عکس با حجاب ندارم در حال حاضر!
2738
من روش حالت دار کردنتو نفهمیدم خیلی دلم میخواد بعضی وقتا یا حالتی بندازم اما با اتو مو نشنیده بودم تاحالا!بم یاد میدی؟واسه قبلو بعد انبر موج کرمو زلو این چیزا چی میزنی؟منم انبر موج دارم اما ریز نیس
من خودم دو مدل بیگودی جدید دارم یکیش سیم تلفنیه./.یه دستگاه فر لوله ای ریز رولون دارم/ اتو مو 10 کاره پروماکس/انبر موج/بابلیس دارم اما انگاری بلد نیستم...اونی که میخوام نمیشه..خیلی دپرس میشم...مثلا با بابلیس اکپر موقهها بالاهای موهام صاف میمونه پایینا یه فر زشتو کوتا رو هوا میوفته!
2706