2737
2734
عنوان

عکس آرزوها

66090 بازدید | 3333 پست
خوش اومدین
تصویر سازی خواسته های مهم قلبی

برای یادگرفتن قانون جذب واستفاده از تجربیات بقیه دوستان پیش قدم در زمینه قانون جذب به این تاپیک برین
http://old.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=653188&PostID=34460375#34460375
br>آپلود عکسسکه های طلای خودم راره بهم برسه
آپلود عکس
پولهامون
آپلود عکس
ماشین اکسیژن و شوهرش
آپلود عکس
خدایا شکرت کارمون درست شده داریم میریم اثاثیه هم پشت سرمونه داریم میبریم
آپلود عکس

-

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شیوه ی تهیه ی چرخ اقبال :

_ یه مقوا یا پوشه بردارید.اون رو به شکل دایره در بیارید. از نقطه ی کانون ( وسط دایره ) اون رو به چهار بخش تقسیم کنید: بخش امور مالی _ بخش امور شغلی _ بخش مربوط به خانواده _ بخش مربوط به تندرستی. بعد در هر بخش ، تصویر ایده آل مربوط به اون موضوع رو بچسبونید و زیر عکس، عبارت تاکیدی دلخواه مربوط به اون رو بنویسید. این عکس رو می تونید از بین عکسهای خودتون یا مجلات _ با توجه به آرزوتون _ استفاده کنید.

_ چرخ اقبال رو اگه در معرض دید دیگران نیست، به دیوار اتاقتون بزنید تا هر وقت می تونید نگاهی به اون بندازید. در غیر این صورت اون رو جائی بگذارید که دیگران نبینند اما شما هر شب بتونید نگاهی به اون بندازید. اگه می تونید هر روز به اون نگاه کنید.در مورد چیزهائی که توی چرخ اقبالتون کشیدید، تمرینات تجسم خلاق رو انجام بدید. هرچه بیشتر به اون نگاه کنید و در باره اون تجسم خلاق کنید، زودتر ثمراتش پدیدار می شه.

_ درباره ی تجسم و تصاویرتان با هیچ کس صحبت نکنید. چرخ اقبالتون رو به کسی نشون ندید و نخواهید دیگران را با اصرار بیش از حد، متقاعد کنید که حتما" این کار را انجام بدهند. درباره ی این مسئله با دیگران وارد جر و بحث نشوید. واژه های secret ( مرموز) و sacred ( مقدس ) هم ریشه اند. یعنی آنچه را که مقدس است، به صورت رازی پنهان نگاهبانی کنید.
چهل و هفتم سیستم آرزوها : آرزوئی برآورده می شود که آن را مثل رازی مقدس برای خودتان حفظ کرده باشید!

( فقط با مشاور اصلح که استاد معنوی شماست اجازه ی صحبت درباره ی آرزوتون رو دارید و بس! )

_اگر ثمراتی بزرگ و زیبا و رنگارنگ می خواهید، از مقواهای بزرگ رنگی استفاده کنید. هر چیزی که حس بهتری به شما می دهد و باور کردن تحقق آرزویتان را برایتان امکان پذیرتر می کند.

_ بهتره در ابتدا روی مهمترین خواسته تان تکیه کنید . وقتی به اندازه ی کافی روی تجسم خلاق متمرکز شدید، اون وقت به سراغ خواسته های دیگه برید.

_ برای هر خواسته باید از رنگی معین استفاده کنید."دانش کهن رنگها " می گوید که برای تجلی توانگری مالی باید از مقوای سبز یا طلائی استفاده کنید. برای فهم و ادراک معنوی افزون تر باید از مقوای زرد یا سفید استفاده کنید. برای انجام امور فکری، مانند نویسندگی یا موفقیت در امتحانات و ... باید از مقوای آبی استفاده کنید.برای تندرستی و انرژی و زندگی شادابتر باید از مقوای نارنجی یا زرد درخشان استفاده کنید برای عشق و هماهنگی و ازدواج و توفیق در روابط انسانی باید از مقوای صورتی یا قرمز روشن و درخشان استفاده کنید. اهمیت رنگ به خاطر تاثیر آن بر ذهن نیمه هشیار است. تصاویر سیاه و سفید به اندازه ی تصاویر رنگی ، ثمرات دلخواه به وجود نمی آورند. حتی اگر به قوانین کهن رنگها اعتقاد ندارید، از رنگ مورد علاقه تان استفاده کنید یعنی رنگی که از نظر عاطفی جذبتان می کند.

_ بر روی مقوای رنگیتان، تصاویر رنگی بچسبانید نه سیاه و سفید.

_ بر روی مقوا، تصاویر بسیار و درهم و برهم نچسبانید. تصاویر متعدد و درهم و برهم، سبب آشفتگی ذهن می شود و ثمرات آشفته و درهم و برهمی را به وجود می آورد.

_ روی مقوای امور مالیتان عکس پول بچسبانید، نه اشیائی را که می خواهید داشته باشید. اگر نه، چه بسا آن اشیا را به دست بیاورید اما زیر بار قرض بروید! می توانید تصاویر پول را نقاشی کنید یا از مجلات و روزنامه ها ببرید. می توانید از عکس چک استفاده کنید.

_ در وسط چرخ اقبالتان یک تصویر نمادین معنوی بچسبانید. این تصویر می تونه تصویر گنبد یه امامزاده، تصویر کعبه، تصویر یک تسبیح، یک دعا یا هر چیزی باشه که به شما این حس رو می ده که خداوند پیگیر خواسته ی شماست تا به اون تحقق ببخشه.این کار به خواسته تان حمایت معنوی می بخشه و راه تجلی تصویر دلخواهتان یا چیزی بهتر از آن را می گشاید.

_ نوشتن عبارت تاکیدی دلخواهتان را در زیر چرخ اقبال فراموش نکنید این عبارت مثلا" می تونه این باشه : " به یمن جوهر غنی کائنات، من هم اکنون صاحب ثروت و برکت بیکران _ (یا لباسهای زیبا و مناسب یا خانه ای دلپذیر و راحت یا عالیترین و مناسب ترین وسیله ی نقلیه ) _ هستم. "
-
اپارتمانیه خواهررررررررر؟ ممممممممممممممنونمممممممممممم دقیقا توی تصورم اپارتمانی بود میدونی خونه های حیاط دار خیلی دوس دارممممم ولی اپارتمانی ها چیدمان خیلی زیبا میشه حست رو هم میگی خواهررر لدفاااااااا
زندگی یعنی:ســــــــــــــــپاسگزارم [smiley]s/sm_41.gif[/smiley]
2738
سلاااااااااااام اکسیژن جونم کارت خیلی عالی بود ، دیروز خونه هه خیلی خوب نبود البته بد هم نبود ، دو دلم ولی دلم بهترش رو می خواد برام جذبش می کنی؟ راستی اکسیژن جونم یه آرزوی بزرگه دیگه من که همه دوستای نی نی سایتی هم می دونن ازدواج خوب و سریع و ایده آل برای خواهرمه ممنونم
زندگی من زیباست ، آرامش و سلامتی و ثروت در زندگیم موج می زند ((خدایا همه اینها را برای دوستانم هم آرزو می کنم )). سپاسگزاااااااااااارم .
وای نی نی ام چه شیطون بلاستتتتتتتتت مثل خودممممممممممم اکسیزززززززززن نی نی ام پسملههههههههههههه؟واییییییییییی الیساااااااااابات جونم سلاممممممم شما هم میخواین خونه بخرین یا اینکه عوض کنین
زندگی یعنی:ســــــــــــــــپاسگزارم [smiley]s/sm_41.gif[/smiley]
2706