من میگم چرا نماز بخونم خدا که به تشکر و سجده ی من نیاز نداره البته من نماز رو تا حدی میخونم ولی این سوالات ذهنم رو درگیر کرده
دستی به جام باده و دستی به زلف یار رقصیی چنین میانه ی میدانم آرزوست
نماز رو اگر کسی میخونه باید بهش رسیده باشه یعنی ایمان پیدا کرده باشه کسی نمیتونه کسی رو قانع کنه بعدم هرکسی یه نظری داره در مورد نماز
کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب، آن زمان معلوم میشد هوشیار کیست!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام ساناز جون چی شو قبول نداری که نمی خونی و میخوای قانع شئ واسه خوندنش عزیزم؟
حیدر بابا ایلدیریمنار شاخاندا .... سلّر سولار شاکّیلدیئیپ آخاندا...گیزلار اُونا صف باغلیئیپ باخاندا...سلام اُلسون شُوکتیزه إلیزه... منیم دَبیر آدیم گَلسین دلیزه.....
اگه خداا و قران رو قبول داشته باشی همین که در قران مستقیم گفته شده نماز به پادارید دلیل خوبی میتونه باشه
سلام دوستای گلم ، یه صلوات برای حاجتم میفرستین؟🙏🙏🙏
من همیشه به یاد خدا هستم...مخصوصا شبا قبل خواب...خیلی شکرش میکنم ولی نمازو نمیخونم...به نظر من باید ببینی چی بهت آرامش میده...واقعا نمازی که از سر اجبار و وظیفه باشه قبوله؟یا اینکه بری سر نماز اصلا به تنها چیزی که فکر نکنی خدا باشه و فقط یه سری جمله های عربی رو حفظ کرده باشی
خوب نماز یعنی عبادت خدا و معانی که داره نماز و نیازی به عربی بودنش نیست البته این نظر شخصیه منه گفتم هرکسی یه نظر وعقیده ای داره
کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب، آن زمان معلوم میشد هوشیار کیست!!!!
من میخونم نماز ولی ببخشیدا خدایا توبه ولی احساس میکنم کار الکیه و خدا بهش احتیاج نداره و اگه جای نماز کارای خوب دیگه کنم ارزشمند تره
دستی به جام باده و دستی به زلف یار رقصیی چنین میانه ی میدانم آرزوست
ﺳﺎﻧﺎﺯ ﺟﺎﻥ اﻻﻥ ﺷﻤﺎ اﻳﻨﺠﺎ ﻣﺠﺘﻬﺪ ﻳﺎ ﻛﺎﺭﺷﻨﺎﺱ ﻣﺬﻫﺒﻲ ﻣﻲ ﺑﻴﻨﻲ ﻛﻪ ﻣﻴﺨﻮاﻱ ﺑﻴﺎن ﻗﺎﻧﻊ ﻛﻨﻦ ﺷﻤﺎﺭﻭ????ﺗﻤﺎﻡ اﻳﻦ ﺻﺤﺒﺘﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﮔﻔﺘﻦ ﻣﻂﻤﻴﻨﻢ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺷﻨﻴﺪﻱ و اﺳﻪ ﻫﻤﻪ ﺗﻜﺮاﺭﻳﻪ اﻻﻥ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻪ ﺩﺭﻙ و اﻳﻤﺎﻧﺶ ﺑﺮﺳﻲ ﺑﻨﻆﺮ ﻣﻦ ﻛﻪ اﻳﻦ ﺣﺮﻓﺎﻱ ﺗﻜﺮاﺭﻱ ﺩﺭﺩﻱ اﺯﺕ ﺩﻭا ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ
عزیزم هیچ وقت اونطور فک نکن که نماز مال عرباست ١- قبل از پیامبر هم نماز خوندن بود( مثل دعای هر وعده مسیحیها و عبادات یهودی ها و ...) ٢- طبق آیه قرآنی شیواترین و بلیغترین زبان، زبان عربیه. نماز خوندن اون چیزی که ماها تو ظاهر میبینیم نیست فقط، حتماً دلایل معنوی دیگه ای هم داره
حیدر بابا ایلدیریمنار شاخاندا .... سلّر سولار شاکّیلدیئیپ آخاندا...گیزلار اُونا صف باغلیئیپ باخاندا...سلام اُلسون شُوکتیزه إلیزه... منیم دَبیر آدیم گَلسین دلیزه.....
2706