2737
2739
عنوان

استجابت دعا

| مشاهده متن کامل بحث + 93780 بازدید | 717 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دریا جان ممنون میشم یه ختم قران و اینکه نماز چطوریه هدیه اش چقدر میشه ازشون بپرس بهم پیام کن من زیاد نمیتونم این چند روز بیام
حلقه ی بازوانت تنگ تر میشود و من آزادتر گم میشوم میان دنیایی که فقط اندازه ی یک “مــن” جا دارد … ♥ M ♥
2728
دریا دل جان سلام میشه لطف یه دعای مجرب واسه اینکه حقوق میگیریم تا اخر ماه برسه خیرو برکت داشته داشته پولومون حقوقمون هم خوبه ولی اصلا معلوم نیست تا اخر ماه چی میشه مرسی گلم
دختر خوشکلم ،عاشقتم نفسم
2738
دریاجون دعایی بلدی که اگه کسی گردنبندم برده پشیمون شه برگردونه؟
انسان خوشبخت کسی است که صبح ها از خواب بر خیزدو شب ها به خواب رود و در بین ان کاری را انجام میدهدکه دوست دارد
دریاجون واسه من پیدا کردی؟اخه گردنبند مال سرویس عروسیم بوده مادر شوهرم تکه بارونم میکنه
انسان خوشبخت کسی است که صبح ها از خواب بر خیزدو شب ها به خواب رود و در بین ان کاری را انجام میدهدکه دوست دارد
شیرین امین جان من یه دعا بود برای پیدا شدن وسایل دزیده شده همون فقط میدونم گلم بازم اگه چیزی پیدا کردم خبرت میکنم
استجابت دعا.... بیا تو ضرر نمیکنی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=943693&PageNumber=1
سلام دریادل جونم خوبی؟ این دعایی که گذاشتی منبعش میدونی چیه؟ ۴. برای بدست اوردن محبت شخص مقابل،27 دانه فلفل سیاه تهیه نموده و (ایه ی 17/سوره ی انفال)را هر روز بر یکی از فلفل ها خوانده ودر اتش اندازد تا 27 روز کامل گردد .اگر هزار فرسنگ راه نیز فاصله باشد پیش تو خواهد امد.مجرب است: «وما رمیت اذ رمیت ...(تا)الله رمی»
2706