2410
2553
اردیبهشت عزیز تاپیک خوبی زدی ایشالا ماهم بتونیم ازش استفاده کنیم
خدایا ازتو معجزه ای میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت تو خود بهتر میدانی معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…ناامید نیستم فقط دلتنگم خدایا
عزیزم کم بخر اما مارک ا جنس خوب بخر.کالسکه اگه این قیمت حاضری پول بدی استاک بخر.البته قیمت الانشو نمیدونم.لباس مادرکر و کارترز هم جنسشون لطیفه هم مقاومه.تخت پارک خیلی به کار میاد.صندلی غذا هم به نظرم الزامیه.راکر و رورویک و گهواره و تاب برقی و ...سلیقه ایه و بنا به مصرف شخصی باید خرید کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبا جون امیدوارم اطلاعاتی که از این تاپیک بدست میاریم بدردمون بخوره . ندای اذر ماهی جان من وقتی تخت نوزاد نوجوان میخرم فک نکنم تخت پارک دیگه نیاز باشه .نهایتا یه گهواره کنار تخت مادر بگیرم . جایی که بشه با خیال راحت جنس مارک اصل خرید کجا رو معرفی میکنید ؟؟؟
2720
اردی بهشت جون... بهترین شیشه شیر که 91% عملکردش شبیه سینه مادره... شیشه مادر کر سری اینوسنس... و بعدش فیلیپس اونت و بعدش چیکو ایتالیا ( نه چیکو چین ) و بعدش ناک و بعدش مام لاو.... لباس پنبه ای و ضد حساسیت هم ... به آوران بهترینه... چاپ و پارچه اش راحت تا 100 بار شستشو جواب میده http://mynini.net/
سلام دوستان منم تقریبا خریدام تموم شده، میخوام تجربه خریدام رو براتون بزارم که، من بعد از کلی گشت و گذار و قیمت گرفتن و ثبت کردن از بعضی فروشگاه ها خرید کردم که فکر میکنم منو 500- 600 تومن جلو انداخت اول از خورده ریزها بهتون بگم که بعد از کلی تحقیق دوتا مغازه پیدا کردم که یکیش واقعاااا منصف بود، مغازه امپراتور توی پاساژ مهتاش بازار و دومی رومینا بهار که اونجا هم همه چیز توی قیمت واقعیش بود البته 90 درصد کارها، اینم بگم که توی پاساژ مهتاژ مغازه های اخر پاساژ خیلی گرون فروشن (ینو بر مبنای تحقیقاتم میگم) لباس هم واسه نوزادی چون جنس خیلی مهمه سعی کنید از بهار بخرین البته الان یکم تخفیف هم خورده بخاطر پایان تابستون واسه سرویس چوب هم من عبدل اباد و سلطان اباد نرفتم اما یافت اباد رفتم و جنساش خیلی گرون بود البته داخل کوچه ها مغازه هایی بودن که ارزون تر بود کاراشون با همون کیفیت، پایین تر از میدون حسن اباد هم میشه کارهای خوبی پیدا کرد با قیمت مناسب اما تو جامی هم باز گرون میشد کالسکه و کریر هم تو بهار میتونین با انتخاب مدل چندتا مغازه سربزنید و قیمت مناسبش رو بگیرین چون خیلی قیمتاشون پرت نیست، امااااااااا براتون بگم از جمهوری که قیمتاشون همه پرت و پلاست ادم واقعا گیج میشه اونجا فکر میکنی جنساشون از مریخ اومده انقدر تناقض داره من که اصلا راضی نبودم از جمهوری
خودم یه نی نی دارم.....اما دعای اول و آخرم واسه نی نی داداشمه که سندرم داره، اگه دوست داری تو هم یه صلوات واسه شفاش بفرست
ماری جون پاساژ مهتاژ تو بازار دقیق تر ادرس میدی؟؟ منظورت از رومینا بهار یعنی تو خیابون بهار درسته؟؟ سرویس چوب شما چه مارکی خریدی از کجا ؟؟ کل هزینه سیسمونی حدودا چقد شد؟؟؟
2714
اردی بهشت جان در مورد کالسکه اگر میخوای هم راحت باز و بسته بشه و هم در حالت بسته کم جا بگیره باید عصایی بگیری که خیلی از برندها عصایی دارن مثل مکسی کوزی مادر کر کوئینی کاپلا و ... ولی خوب عصایی ایراد هایی هم داره مثلا من خودم نرفتم دنبال عصایی به خاطر اینکه فکر میکردم تو عصایی جای خواب بچه خیلی راحت نیست و چون خیلی هم مسافرت میرفتیم میدونستم که ممکنه مجبور شم ساعت های زیادی بگذارم بچم تو کالسکه بمونه در نتیجه کالسکه مبله گرفتم که بعد دیدم چه انتخاب درستی کردم البته خوب باید صندوق ماشینت هم بزرگ باشه که توش جا بشه برای داخل شهر و مسافرت های داخلی و مسافرت های خارجی هم که اصلا مشکلی با بزرگ بودنش نداری چون جلوی در هواپیما تحویل میدی و مقصد تو بار تحویل میگیری در کل برای خرید کالسکه علاوه بر اینکه باید از یک برند خوب انتخاب بشه که ایمنی حفظ بشه باید شرایط زندگی رو هم در نظر گرفت
خداوندا سلامتی بچه های گلم و عشقم را خواهانم
عزیزم من برا کالسکه تا حدی تحقیق کردم ولی هنوز خودم نخریدم اگه بخوای یه کالسکه خوب با قیمت مناسب بگیری good baby رو بهت پیشنهاد میکنم مارک گراکو هم خوبه هم قیمتش مناسبه هم شیکه. اگه هزینه کردنبرات مشکلی نداره که دو تا مارک هستن که خیلی خوبن 1 پگ پرگو 2 مکسی کوزی هر دوتاشون رو من دیدم هم مقاوم و محکمن هم شیک مارک event هم خوبه قیمتاشم مناسبه
چیکو جدیدا نمایندگی تو پاسداران زده که تمام جنساش اصله من مقایسه کردم با مشابه همون جنسا تو اروپا که میگم اصله منتها فقط همین یه نمایندگی رو تو ایران داره. مغازه ارمغان کودک هم که دوستمون گفت خیلی خوبه مارک های خوبه کالسکه رو با تنوع بالا داره جنساشم جای دیگه ارزون تر پیدا نمیکنی. همون خیابون بهار که رفتی تمامه جنساش چینیه و مشابه اگر اصل میخوای برو ارمغان کودک و چیکو پاسداران
2706