2733
2734
آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس دوستان به دلیل فیلتر شدن اون سایت آپلودی که من ازش آپلود میکردم. عکسای من دیگه باز نمیشه.نی نی سایت مدتیه این سایتو فیلتر کرده. من از سایت دیگه ای استفاده کردم و عکسا رو تو تاپیک آشپزی های من گذاشتم اگه مایل بودید اونجا عکسهارو نگاه کنید سوالی هم داشتین لطفا تاپیک خودش و پیدا کنید و اونجا بپرسید تا نظم تاپیک کلی از بین نره. از این به بد تاپیک جدید بزنم از سایت آپلود دیگه ای استفاده میکنم تا دسترسی به عکسا راحت باشه. نمیتونم تاپیک ها رو تعطیل کنم. چون توی اکثر اونا کلی سوال و جواب هست و دستورا هم هست. ممنون
کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
مواد لازم: تخم مرغ: 3 عدد شیر: 1 پیمانه شکر: یک و نیم پیمانه آرد: 3 پیمانه منهای 4 ق غ (میشه 2 پیمانه و نیم) روغن مایع: 1 پیمانه بیکینگ پودر: 1 ق م بیکینگ سودا یا نمک میوه یا جوش شیرین (اگه هیچکدومو ندارین اینم بیکینگ پودر بریزین) : 1 ق م پودر کاکائو: 2 ق غ وانیل: 1/4 ق چ فر رو گرم کنین. آرد و بیکینگ پودر و نمک میوه رو مخلوط و الک کنین. قالب گرد رو چرب کنین و کاغذ روغنی بندازین یا اینکه آرد بپاشین. من از قالب کمربندی استفاده می کنم. درباره آرد بگم که مقدار آرد این دستور 3 پیمانه ست. اما چون نصفش رو میخوام کاکائویی کنم 4 قاشق از آرد بر میدارم که میشه همون 2 پیمانه و نیم. شکر و تخم مرغ و وانیل رو خوب بزنین تا کرم و کشدار بشه. روغن رو اضافه کنین و هم بزنین و بعد شیر رو آرد رو کم کم به مواد تون اضافه کنین موادتون که خوب مخلوط شد مایه کیک رو نصف کنین و توی 2 تا ظرف داشته باشین. به یکی 2 قاشق پودر کاکائو و به اون یکی 2 قاشق آرد اضافه کنین (حالا متوچه شدین؟ اون 4 قاشق آرد اینحا جبران شد...شد همون 3 پیمانه آرد) خب حالا 2 تا ملاقه بردارین و دست بکار بشین. قالبتون رو بذارین دم دست. 1 ملاقه از مایه سفید بریزین مرکز قالب یه ملاقه هم از مایه کاکائویی بریزین روی مایه سفید می بینی که لایه ها همینطور عقب میرن و موادتون هم اصلا قاطی نمی شن. حالا قالب رو توی طبقه وسط فری که گرم کردین بذارین و 45 دقیقه با دمای 180 بذارین بمونه... بازم میگم شما سر بزن به کیکتون. فرها فرق دارن با هم.
کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
من هفته 2باردرست میکنم تو قابلمه کیک پز. انواع کیکها با طعم های مختلف اماااااااااااااااا این دفعه پول قبض برق خونمون94000تومان شد.شوهرم میگه مقصر تویی چون کیک پزه مصرفش بالاست .یکساعت وربع
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
2706