2410
2553
عنوان

عکس و قیمت سیسمونی نی نی های اردیبهشت 94

| مشاهده متن کامل بحث + 84986 بازدید | 329 پست
پتوی 40 تکه که مامانم زحمت بافتنش رو کشیدند. آپلود عکس
  ‌‌‌‌‌‌‌‌*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم* وَالْعَصْرِ۞إِنَّ الإنْسَانَ لَفِی خُسْرٍ۞إِلا الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَ تَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَ تَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ۞‌‌  
این هم لحاف تشک و بالش دخترم آپلود عکس
  ‌‌‌‌‌‌‌‌*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم* وَالْعَصْرِ۞إِنَّ الإنْسَانَ لَفِی خُسْرٍ۞إِلا الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَ تَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَ تَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ۞‌‌  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
آپلود عکس * برچسب های روی دیوار رو از خانم سجده اینترنتی سفارش دادم .. جنس و قیمتش به نسبت اونچه که در بازار بود بسیار مناسب و خوب درآمد * تخت رو از آپادانا سفارش دادم گهواره ای است و دوتا کشو هم پایین نخت داره .. مختصر و مفیده من چون ساده پسند هستم خوشم امد .. تو حراجش خریدیم و20 درصد تخفیف داشت .. فقط بد قول بودن و 15 روز دیر تر آوردن که دیگه نزدیک بود قاطی کنم وخرید رو کنسل!!
آپلود عکس اینم لوستر اتاق که بعد از کلی گشت و گذار تو بازار از آخر که یک روز انبار رو ریخته بودیم بیرون اتفاقی پیداش کردم و با چند تا برچسب باقی مونده تزیین کردمش وشد لوستر اتاق دخترم :)
آپلود عکس * واما کالسکه وکریر وساک حمل و ساک وسایل از آخر مارک مون گرفتم ... از رنگش اصلا خوشم نمیاد .. اما از نظر جنس و محکمی ودوامش خوبه مخصوصا برای ما که اهل سفر وددر دودور هستیم! کلاهمش شد دو میلیون وسیصد ناقابل!!!!
2706