2733
2739
عنوان

فروش طوطی ملنگو 4ساله سخنگو

2824 بازدید | 44 پست
سلام. من یه طوطی سبز ماده دارم. حدود 4 سالشه. خوشگل و سالمه. اسمش جیجیری هست. حرف میزنه.اینارو میگه(سلام/خوبی/دختر منی/دختر من کو/قربونت برم/فدات بشم/بدوبدو/نانای نانای/یه بوس بده/مامان/سلام عسل/اسم شوهرمو میگه/ صدای بوس در میاره/بعضی وقتا هم بعضی حرفارو باهم قاطی میکنه مثلا میگه دختر خوبی/ بدو بوس بده/فدات برم/و یه سری حرفای دیگه) خیلی کم از قفس بیرون میارمش و وقتی بیرون میارم دستم دستکش میکنم چون ناخنای تیزی داره.تقریبا رامه اما نه همیشه. دلم نمیاد بفروشمش اما چون یه نوزاد سه ماهه دارم اصلا وقت نمیکنم به طوطیم برسم واسه همین میخوام بفروشمش.اگه کسی مایله بخره قیمت پیشنهادیشو بگه.
خدایا عاشقتم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
نونوش جون اونجا میترسم بیفته دست پرنده فروشا یا کسایی که واسه خودشون نمیخوان و این حیوون هی دست به دست بشه. گناه داره. اینجا چون اکثرا خانوم هستن احساس کردم اگه به کسی بفروشم حیوونکم بیشتر امنیت داره.
خدایا عاشقتم...
آخی نازی آره ما اتفاقا یه کاسکو داشتیم ولی رسیدگی بهش خیلی سخت بود با کلی ضرر فروختیمش خیلی هم سر و صدا داشت صدا همسایه هامون در اومده بود واقعا کسی باید بخره که موقعیت و محیط لازم و حوصله اش و داشته باشن چون توجه میخوان بهشون بی توجهی بشه پراشون میریزه ایشالله که با قیمت خوب بفروشیش دوستم
اسم شوهرت خو به چه درد ما میخور؟! میاریش بیرون یعنی چطوریه؟ پرواز نمیکنه بره اینور اونور نشه گرفتش؟ چنگ و اینا نمیزنه؟ من تاحالا طوطی نداشتم ولی عاشق حیوونام
If you wanna know about freedom in any country, go and ask to women of that country
مرسی مامان شادونه جون. مامی جون از یه نفر که اینکاره ست پرسیدیم گفت چون خوب حرف میزنه و رو دستم میاد حدود 700میخرن. اینجا هم از یکی از دوستان که پرنده شناسه پرسیدم گفت 500 600 میخرن. بازم اگه کسی مشتری باشه راه میام
خدایا عاشقتم...
آخی.....نازه چقدر به نظر من بهتره تو این سایتی که میذارم عضو شی و تو قسمت خرید و فروش پرندگان اگه مطرح کنی به راحتی میتونی یه صاحب جدید خوب واسش پیدا کنی.اونجا همه این کاره هستن http://forum.birdsland.ir/thread1406-22.html#post29494
ری را منظورم اینه که اسمارو هم میتونه یاد بگیره. حالا تو حرفاش اسم شوهرمم میگه دیگه ما هر چند وقت یه بار پراشو میزنیم که وقتی میخوایم درش بیاریم پر نزنه. مگه گربه ست که چنگ بزنه؟
خدایا عاشقتم...
2706