2410
2553
عنوان

راهنمایی سریع خرید مینی واشر

2309 بازدید | 11 پست
سلام، من ز همه دوستانی که مطلع هستن می خوام که راهنماییم کنن، من یه مینی واشر می خوام که هم بشوره هم آب بکشه، خشک کن نمی خوام، قیمتش هم زیر 100 باشه، لطفاً اگه کسی می تونه کمکم کنه چون من تو ماههای آخر بارداریم.
در مورد مینی واشر تمام اتوماتیک که شما می خوای فقط پاکشوما تو بازار هست
من حدود 2 ماه پیش واسه سیسمونیم خریدم.
قیمتش تو بازار حدود 250 هزار تومانه
یه ذره گرونتر از دوقلوها است اما دیگه راحتی
وزن خودش 18 کیلو- ابعادش حدود 50*50*70 - گارانتی 1 ساله- وزن قابل شستشو 1 تا 2.5 کیلو
تازه وقتی نی نی بزرگ شد می تونی واسه لباسهایی که باید تکی بشوری هم ازش استفاده کنی.
بیشتر فامیل ما از این لباسشویی ها خریدن خیلی هم راضی هستن. وقتی هم بچه هاشون بزرگ شد. برای خودشون هم استفاده کردن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من چند تا سوال دارم .
اول اینکه اگه اتومات باشه فکر کنم زیاد خوب نیست چون شاید 2- 3 تیکه لباس نباشه واگر اتومات باشه خودش زیاد آب می کشه. اگر غیر از اینه راهنماییم کنید.
دوم اینکه نوزاد روزانه چقدر لباس کثیف می کنه؟
سوم مارک خوب مینی واشر دو قلو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2714
تمام اتوماتیک خودش می تونه آب گرم و سردبکشه البته اگه به لوله ی آب وصل باشه. لباسو میریزی خودش کف شور می کنه. چند دور آبکشی و بعد هم خشک کن. تو فقط لازمه لباسا رو برداری . اما دوقلو خودت باید آب بریزی خودت باید آب بکشی لباسا رو بعد تو خشک کن بندازی.

شرکت صدرآراکس تنها عرضه کننده تخصی مینی واش و کهنه شور با 18 ماه گارانتی شرکتی و 10 سال خدمات پس از فروش . برای اطلاع از سایر مدل ها با شماره تلفن های 02133505398 داخلی 103 و 09359301585 آقای حیدری تماس حاصل فرمایید . تخفیف ویژه برای عزیزانی که  با محصولات جنرال تکنیک  از سایت نی نی سایت آشنا شدند  به همراه یک عدد کاور ضد آب جهت طول عمر بیشتر دستگاه .

www.generaltechnic.ir