2737
2734
عنوان

هزینه عمل لاپاراسکوپی در سال 93

| مشاهده متن کامل بحث + 30810 بازدید | 140 پست
ملیسا جان اصف هزینه اش با بیمارستان چقدر میشه ؟ دیگه پیش کس دیگه ای نمیری ؟میدونی چرا میگم چون اون دوتا که تجربه شون بیشتره بهت گفتن لوله هاتو برمیداریم شاید کار درست همین باشه ولی بازم ما که دکتر نیستیم نمیدونیم انشاله که هر چی خیره برات پیش بیاد. شماره بیمارستان بهمن و عرفان داری ملیسا جان ؟ اگه زحمتی نیست بهم بده لطفا
دکتر خودم پاکروش بود احتمالا برو از اونم بپرسم ولی قبلا پاکروش برای یکی از دوستام بسته لوله هارو هزینه بیمارستان نمیدونم ولی حداقل سه تومن میشه میدونی از چی میترسم لاپارا عمل حساسیه میترسم دکتر تجربه کافی نداشته باشه و قشنگ بررسی نکنه و یه سری ایراداتو نبینه ! این گروه دکتر عارفی تمامی شماره ها و روزها صفحه اول هست http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=897305

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون ملیسا جون من پیش هر کی رفتم و هر چی فهمیدم میام میگم بهت ولی درست میگی لاپاراسکوپی عمل خیلی حساسیه به نظرم تجربه تو این مورد خیلی خیلی مهمه ایشالا هر چی به صلاحه پبش بیاد
سلام دوستان ملیسا جون من وشما یه مشکل روداریم من خیلی تحقیق کردم به هیچ عنوان لوله هاتودرنیاربسته شدن لوله ها کفایت میکنه اگه لوله هاخارخ بشن ذخیره تخمدان هاپایین میادوخونرسانی به تخمدانها کم میشه فقط راه درمانیش بستن لوله هاست البته دکتریونسی به من گفته چون سنت پایینه تاجایی که بتونم مایع روخارج میکنم همه چیزبه دیدن لوله هابستگی داره که تاچه حدی درگیرشدن من یه جاییخوندم که امکان داره اصلامایع عفونی نباشه کیستی باشه کهداخل لوله اومده باشه تاعمل نشیم مشخص نمیکنه
2728
عزیزم باقوانین جدیدهیچ دکتری حق اینکه هزینه اضافه تری ازبیماربگیره نداره دکتریونسی شایدقبلامیگرفت امادیگه نمیگیرن من پریروزتلفنی باهاشون صحبت کردم خوش به حالتونحداقل بیمه تکمیلی داریدمن همه روبایدخودم بدم همش هم ازاین میترسم برم عمل شم موقع حساب کردن قیمتش خیلی زیادترازاین حرفابشه توروخدااگه کسی جدیداعمل شده بیادوهزینه آزادش روبگه
برداشتن چی واسه لانه گزینی خوبه ملیسا جون ؟ مت دوشنبه میرم پیش دکتر داوری چهارشنبه میرم پیش دکتر اصف جاه میام کامل براتون تعریف می کنم ولی از دوستان اگه کسی اطلاعاتی راجع به دکترایی که کاذشون توی میکرو خوبه خواهش می کنم بیاید وبگید لطفا
2740
سلام عزیزان من ماه پیش زیر نظر خانم دکتر زهرا زارعیان بیمارستان پارسیان لاپراسکوپی کیست تخمدان انجام داده ام که 1 تومن خودش گرفت و 3 تومن هم بیمارستان.بعد عملمم خدا را شکر مشکلی نداشتم.
اللهم صل علی محمد وآل محمد.عجل فرجهم. خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هزاران بار شکرت.خودت مراقب فرشته کوچولو منو و عشقم باش.اللهم صلی علی محمد وال محمد عجل فرجهم
سلام .دیگه دکترهااجازه ندارندهزینه اضافه ترازهزینه بیمارستان بگیرندمن ازپارسیان سوال کردم هزینه لاپاراش گفتن 2.5اماباتوجه به نوع عمل نهایتاتا3تومان واقعانمیدونم این قیمت صحت داره یا نه؟
سلام وقت بخیر امدم بگم فردا دوشنبه است واول ماه صفر از فردا شروع کنید سوره واقعه رو تا 14 روز هرروز بخونید به این شکل که روز اول یکبار روز دوم دو بار.... تا روز چهارده که میشه 14 بار برای حاجت روا شدن نیت کنید برای همه منتظرها شنیدم دعای دسته جمعی ودرحق دیگران زودتر به اجابت میرسه خیلی التماس دعا اگر قابل باشم برای همه دعا میکنم
خدا قناری وکلاغ رو یه جور آفرید قناری اعتراض کرد وزیبا شد .کلاغ راضی بود به رضای خدا . حالا قناری توقفسه وکلاغ آزاد.
2706