2733
2739
عنوان

فشارررررر خون...کمکککک

195 بازدید | 11 پست
سلام من هفته 19 بارداریم.تا الان هر وقت رفتم چکاپ.صبحا تو مطب.بعد 1 ساعت نشستن.فشارم 9...10..تهایتش 11 بود.تا 5 شنبه شب که طپش قلب داشتم رفتم فشارمو گرفت 14 ...فرداش جمعه هم 14...تا بعدازظهر که رفتم بیمارستان.بعد 10 دقیقه گرفت 11 بود.ازمایش اورژانسی ادرار دادم پروتیینم نداشتم.البته 24 ساعته نبود ...خلاصه دکتر گفت موقتی بودی شنبه و امروزم رفتم فشارمو گرفتم....که شنبه 12.5 رو 8 بود....امروزم 14 رو 8.... اخه تکلیفم چیه....من اصلا فشارم هیچ وقت 14 نبود.... راستی ورم و تاری دید ندارم.... فردا میرم دکتر....حالا خواستم بدونم کسی بوده موقتی فشارش بالا بره....یا من دیگه دچار فشار خون شدم....
خدایااا همه منتظرین و مامان کن....آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حتمن پیگیری جدی بکن من اطلاع خاصی ندارم که راهنماییت کنم ولی چون مورد مشابه تو فامیل داشتیم میدونم که هم برای خودت و هم برای بچت خیلی زیاد خطرناکه حتمن پیش یه متخصص قلب و عروق برو یا با دکتر خودت صحبت کن
آشوبم ، آرامشم تویی ....
2740
منم اینطوری شدم عزیزم دقیقا ت هفته ی بیست ولی پدرم گفت بخاطر استرسه انقد فشارتو میگیری استرس باعث میشه فشارت بالا پایین شه ودرست میگف سه روز اصلا نگرفتم و ازون به بعد تا هفته ی چهلذکه زایمان کردم رو یازده موند
مرسی نازی جون اطرافیانم همینو میگن...اخه تا 3 روز پیش اکی بود.میرم درمانگاه میگیرم... به خدا چشمو باز میکنم تا میخوابم فقط فشار تو کلم میچرخه با جلو چشم به هیچی فکر نمیکنم...
خدایااا همه منتظرین و مامان کن....آمین