2726
عنوان

ختم ٢٠ روزه قرآن

332 بازدید | 406 پست
سلام ختم 20 روزه قرآن یکی از ختم های خیلی مجربه که کسایی که امتحان کردند بی نهایت ازش معجزه دیدند من می خوام امتحان کنم اگه شما ها هم دوست دارید همراه من باشید بگید اسمتون را بنویسم هر روز یک جز ونیم قرآن باید خونده بشه و یه مقدار اندکی هم صدقه داده بشه اخر ختم انشالله حاجت روایی هممون
هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍
برنامه شروع : روز اول : از ابتدای سوره حمد تا سوره ی بقره آیه 203 روز دوم : سوره بقره از آیه 203 تا سوره آل عمران آیه 93 روز سوم :سوره آل عمران از آیه 93 تا سوره نسا آیه 88 روز چهارم : سوره نسا ازآیه 88 تا سوره مایده آیه 82 روز پنجم : سوره مایده از آیه 82 تا آخر سوره انعام روز ششم : سوره اعراف تا سوره انفال آیه 41 روزهفتم : سوره انفال از آیه 41 تا سر سوره یونس روز هشتم : از سوره یونس تا سوره یوسف آیه 53 روز نهم : سوره یوسف از آیه 53 تا سوره نحل آیه 51 روز دهم : سوره نحل از آیه 51 تا سوره کهف آیه 75 روز یازدهم : سوره کهف از آیه 75 تا سر سوره حج روز دوازدهم : از سوره حج تا سوره فرقان آیه 21 روز سیزدهم : سوره فرقان از آیه 21 تا سوره قصص آیه 51 روز چهاردهم : سوره قصص از آیه 51 تا سوره احزاب ایه 31 روز پانزدهم : سوره احزاب از ایه 31 تا سوره صافات آیه 145 روز شانزدهم : سوره صافات از آیه 145 تا سوره فصلت آیه 47 روز هفدهم : سوره فصلت از آیه 47 تا سوره فتح آیه 18 روز هجدهم : سوره فتح از آیه 18 تا سر سوره مجادله روز نوزدهم : از اول سوره مجادله تا سر سوره جن روز بیستم : از اول سوره جن تا آخر قرآن به عدد اسمتون دقت کنید نفر اول برنامش از روز اول نفر دوم از روز دوم .... شروع میشه
١) Mrs Abel tree ٢)ماه تین ٣)کلنسا ٤)سوسی بانو ٥)آلما ٦)helma jooon ٧)برینکا باربی ٨)آزاده ٩) خواهر آزاده ١٠) مریم١ ١١) مریم ٢ ١٢)مهرسانا ١٣)عسل ٦٩ ١٤)عالیه ١٥)مامان زهرا ١٦) سارا ١٧)شیما ١٨)خواهر مهرسانا ١٩)الهه سادات ٢٠)نیلو اکه تا بعد از ظهر کلنسا نیاد مشکات به جای کلنسا میخونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیز منم دوست دارم شرکت کنم اگه امکانش هست از اول شروع کنم
یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
2728
بجه ها ختمش خیلی راحته منم فکر میکردم نتونم بخونم ولی اینقد حس خوبی داره و انرزی میده بهمون ....
بذار مینا بخونه کلنسا اومد اکه خواست اونجا باشه. که اونجا باشه و مینا بیاد اینجا اکه نه که کلنسا اینجا باشه آرام هم فعلا اونجا بخونه تا لیست اینجا تکمیل شه
2706