2733
2739
عنوان

بیمارستان بهمن.دکتر مرضیه غفارنژاد

8030 بازدید | 19 پست
سلام خانومای عزیز...خواهش میکنم هر کس تو بیمارستان بهمن زایمان داشته...ترجیحا طبیعی و با خانوم دکتری که اسمشو نوشتم...راهنمایی کنه و نظر بده....مرسییییی از همه کسایی که منو همراهی میکنن...هر چند با یه نظر کوچولوووو😘😘😘😘😘
خدایااا همه منتظرین و مامان کن....آمین
من خواهرم سال 89 با خانوم دکتر لبافی نژاد زایمان طبیعی کرد زیاد راضی نبود می گفت بیمارستانش فقط شکل و شمایل داره زیاد رسیدگی نمیکنن اون سال نزدیک 2 تومن هزینه اش شد.
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد از زایمان به جای این که به خواهرم آمپول آنتی بیوتیک بزنن اشتباها به تخت بغلیش زده بودن خواهرم فرداش که اومد خونه عفونت شدید گرفت تا 2 ماه اسیر بود
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2731
خواهرم میگفت بچه من کاملا سرش بیرون اومده بود نیازی به برش نداشته ولی دکتر برای اینکه پول بخیه بگره چقدر برش داده بود که اصلا نیازی نبوده
من تعریف بیمارستان قمربنی هاشم با خاتم الانبیاء رو برای طبیعی خیلی شنیدم .
2738
ای باباااا اخه چرااااا کاش یکی بود تعریف میکرد ازش... اخه اون بیمارستانایی که گفتی خصوصیه؟؟؟یا دولتی؟؟؟ من واسه اینکه تکمیلی دارم حتما میرم خصوصی....
من دکترت ننیشناسم، خودم 2 سال پیش بهمن سزارین کردم با اینکه از همه چیز،راضی بودم ولی اگه یه بار دیگه بخام بچه دار بشم بهمن نمی رم، اوندفعه شانس آوردم، خیلی ها ناراضی هستند، پرسنلش زیاد مجرب نیستند
ببخشید من کار داشتم رفتم... نه تازه میخوام برم پیشش ببینم قبول میکنه...دکتر خوبیه؟؟؟واقعا؟؟؟یا از ایناست که الکی بگه سزارین... پس من چه کنم حتی راجبه بهمن هم هیچ کس نمیگه راضی بوده...

با خیال راحت برو و پیش خانم دکتر مرضیه غفار نژاد زایمان کن تا جایی که مجبور نشه سزارین نمیکنه

و وقتی مجبور بشه سزارین کنه خیلی بخیه های خوب و ریز و منظمی میزنه دستش هم خیلی سبکه فرداش میتونی خودت پاشی کاراتو بکنی

2706