2733
2734
سونو سن حاملگی رو4هفته و3روزتشخیص داده وساک تشگیل شده ولی جداره نامنظم داره. دکتر میگه باید حداقل5هفته یاشی احتمالا رشد نکرده ضمنا لکه بینی هم دارم گاهی قهوه اای گاهی قرمز.و درد پریود و کمردرد اوضاع خیلی بده میدونم ولی میخوام بدونم کسی بوده مثل من بچه اش مونده باشه؟
0 =2-1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم از این بدترش رو به خواهرم گفتن اصلا بهش گفتن جنین نیست دو تا کیسته ولی خواهرم اصلا بهشون گوش نکرد موند تا ۹هفته رفت یه سونو کرد گفتن دوقلو بارداری در صورتی که گفته بودن دو تا کیست بد فرمه,الانم ۵ماهشه خداروشکر هر دو نی نی حالشون خوبه,,اگه خدا بخواد هیچکس نمیتونه کاری کنه,ایشالا مشکلی نیست
من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆
2740
عزیزم اولا امیدت بخدا باشه. اما من تجربه خودمو میگم. دوبار سقط داشتم. با این شرایط سقط میشه احتمالا. اما بعد از بار دوم ازمایش های سقط مکرر دادم فهمیدم مشکل ایمنی دارم. الانم باردارم قلب نی نی هامم تشکیل شده. دیگه منتظرم ببینم سونو بعدیم هستن یا نه. الانم درمانم روزی یکی اونوکساپارینه تزریقیه. تو هم انشالا که برات میمونه. اگر نه پیگیر باش
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!
انشالله که بمونه عزیزم و سالم باشه
《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...
2706