2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
بچه ها من بخاطر کار همسرم 7 سال توی یه شهر مرزی زندگی کردم ، توی خونه سازمانی های ویلایی که محیطش مثل روستا بود و خانه هاش دهه چهل ساخته شده بود ..از وهم انگیز بودن این محیط هرچه بگم کم گفتم شب میام و تعریف میکنم
شیوا لایک داری خواهر. شب منتظرتیم اقای پاکدل شما چکاره ی سایت هستین؟ اگر سمتی دارین بفرمایید؟
 من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
بزارید از اولش تعریف کنم و کم کم جلو برم اولین اتفاق زندگیم شاید هشت سالم بود اتفاق افتاد داشتم میخوابیدم که یهو بدنم سفت شد و نمیتونستم کاری بکنم یا جیغ بکشم وبه قول معروف بختک افتاد روم چند وقت از این قضیه گذشت و یه شب خالم اینا مهمون اومدن خونمون و منم چون خوابم میومد رفتم تو اتاق وخوابیدم البته اینم بگم که یه پذیرایی بزگ داشتیم وبعدش دوتا اتاق که یه اتاقمون برا مهمون بود و درش قفل بود اکثرا و اونیکی اتاقم درش باز میشد به بالکون خیلییی بزرگمون منم تو اتاق خوابیده بودم نصف شب از شدت گرما از خواب بیدار شدم دیدم چند نفر تو پزیرایی نشستن ودارن باهم حرف میزنن و منم فکر کردم خالم اینا هنوز خونمونن ونرفتن اما وقتی دقت کردم دیدم اینا غریبن و نمیشناسمشونو وقیافشونم کدر وتاره یعنی چهرشون مشخص نبود از همون اتاق رفتم تو بالکن که بابام اینا و داداشام میخوابیدن تو پشه بند منم رفتم بخوابم اما چیزی نگفتم به بابام اینا داشت خوابم میبرد که دیدم کف پامو یکی داره انگار قلقلک میده برگشتم نگاه کردم دیدم یه زن خیلییی سفید با موهای قرمز داره نگام میکنه منم جیغ کشیدمو رفتم تو بغل بابام صبح قضیه رو گفتم به بابام اما گفتن خواب دیدی!!!!
چند وقتی گذشت و وقتی تنها بودم تو خونه و دراتاقی که قفل بود یهو دستش میرفت پایین وبعد میومد بالا مثل اینکه یکی میخواد درو باز کنه بیاد داخل درحالی که در اتاقمون قفل بود و هیچکیم اونجا نبود یه بارم تنها بودم تو خونه و داشتم مشقامو مینوشتم که دیدم پاک کنم غیب شده منم گفتم پاکنمو بیارید مگه مرض دارید که برش میدارید یهو پاک کنمو از دریچه کولر پرت کردن بهم!!!!
2706