2733
2739
عنوان

مامانایی که بچه هاشون سابقه تشنج دارن بیاین تو

| مشاهده متن کامل بحث + 685717 بازدید | 6233 پست
خیلی ناراحتم دیروز پرشهای پسرم خیلی زیاد شد نمیدونم چرا یکدفعه اینطوری شد امروز قراره شوهرم بره پیش دکترش ببینه چی میگه آخه دکترش میگفت دو هفته که سابریل مصرف کنه باید پرشا قطع بشه دیشب آخر شب هم وقتی میخواستم بخوابونمش همینطور یه صدایی مثل گریه از خودش درمیاورد وصورتش مثل حالتی بود که گریه میکنند و همش میخواست گریه کنه نمیدونم این خوبه یا بد آخه پسرم مدتیه که گریه نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه نتیجه نگرفتید کاش بتونید بیاریدش تهران و بستریش کنید باز دوستانی که وضعیت مشابه داشتن بیشتر میتونن راهنمایی کنن البته یادمه پیش اشرفی هم اومدید و گفتید که حرف جدیدی نداشت حالا باز ببینید دکترش چه نظری داره. ظاهرا انقدر دارو عوض میکنن تا جواب بده و خودشونم قطعی نمی تونن نظر بدن
گلی جان معمولا داروها اول تاثیر دارن ولی مهم اینکه نسبت به دارو مقاومت ایجاد نشه وشاید دوز مصرفی مناسب نباشه والبته دوز انتخابی به وزن بچه بستگی داره ولی دکتر غفرانی واسه پسر من روزی دو تا تجویز کرده وزنش 9کیلو بود واینکه این داروها معمولا خلق بچه ها رو تغییر میده مثلا پسر من وقتی پردنیزولون مصرف میکرد فقط خیره میشد یه نقطه ونه خنده ای نه گریه ونه توجهی به اطرافش داشت وشبا تا ساعت 4صبح بیدار بود وواسه خودش غلت میزد تا خسته میشد وخودش خوابش میبرد وخدا میدونه چقدر اون روزا تحملش سخت بود چون دکتر چیز ی از عوارض نگفته بود ولی بعدش که دارو قطع شد این عوارض هم قطع شد مشکل پسر شما هم اسپاسمه؟تکاملشچطوره؟
بابای پیگیر میدونم که تقاضای زیادیه منظورم این بود که هر ماهی یک سرگذشت واگرهن مقدور نیست بازهم ممنون بابت اطلاعاتی که دراختیارمون گذاشتید ازشما وبقیه دوستان چون این مطالب روهیچ دکتری نمیده متاسفانه حتی اسم مشکل رو بعضی ازدکترا ...ممنونم از مهربونی ولطف همه
2740
چند وقت بود فرصت نکرده بودم سر بزنم. چقدر متاسفانه تاپیک شلوغ شده و اکثرا اسپاااااااسم. واقعا نگران کننده است. البته نشد همه صفحاتو بخونم. متاسفانه چهارشنبه پسرم رو بردیم مطب دکتر اشرفی و نوار مغز امواج اسپاسم رو بعد از نه ماه نشون داد. تا حالا هیچ نوار مغز پسرم تشنج رو نشون نداده بود. دکتر اشرفی براش سیناکتن تجویز کردن و قرار شد کلوزام و فنوباربش رو قطع کنیم. البته سابریل و توپاماکس هم میخوره. خیلییییی نگرانم. امیدوارم موثر باشه. البته پرشهای پسرم خیلی خیلی کم شدن اما ظاهرا امواج تشنجی وجود داشتن هنوز و تشنج مخفی داشته. پرش هاش گاه در حد باز و بسته کردن چشم در خواب هست ولی خوب امواج در حد بیشتری هستن.
فکر کنم جایی دیدم یکی نوشته بود دختری اسپاسمی رو دیدن که خوب شده. خیلی خدشحال و امیدوار شدم. واقعا چند روز بود افسرده بودم و نگران. توکل بخدا. دوستان اسپاسمی بچه هاتون با چه داروهایی کنترل شدن؟
سارا جان بله پسر من هم متاسفانه اسپاسم شیرخوارگی داره ولی هیس آریتمی در نوارش دیده نشد
تاخیر تکاملی هم داره وهمش بیحال یه گوشه خوابیده البته این بیحالی از زمانی هست که داروهاش زیاد شد والا سه ماهگی گردن میگرفت دمر میشدو...
ولی الان گردنش ول شده گریه نمیکنه توجه چشمی نداره حتی چیزی رو با نگاه دنبال نمیکنه
2706