2733
2734
همه مون تو مهمونیا که رفتنیم خواسته و ناخواسته رفتارایی واز صاحب خونه دیدیم که یا خوب بوده و بهمون حسه خوبی داده یا بهمون بر خورده-بیاید با هم در میون بزاریم و یه چیزایی یاد بگیریم:
از خودم شروع میکنم: خونه زنداییم که رفتیم بنده خدا نا خواسته همش تو آشپزخونه بود این باعث میشد احساس معذب بودن بهمون دست بده
خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یکی دیگ از خودم نمی دونستم این اخلاقو دارم: موقع پذیرایی ناخواسته اخمام تو همه

شمام بیاید بگید دیگه حتی چیزای جزئی رو ممکنه به درد همه بخوره
خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️
من هر وقت میرم خونه مادر شوهرم امکان نداره دم در به استقبال بیاد همیشه لای در رو باز میکنه و یا توی اتاقه یا توی آشپزخونه قبلا خیلی ناراحت میشدم اما الان دیگه عادت کردم
خونه مادرشوهر من یکی تو حمومه یکی خوابیده یکی درازکشیده یکی غرق تلویزیونه بعضیهاشونو اصلا نمیبینی ومیری مثلا طرف هنوز تو حمومه یا اون یکی هنوز خوابه
نه اینکه بخوان بی احترامی کنن مدلشونه
2738
وای من اینجا فهمیدم یه کار بد کردم . اینکه در ورودی کنار آشپزخونه هست چند بار از آشپزخونه احوال پرسی و خوش آمد گویی کردم چون مشغول غذا درست کردن بودم . باید میرفتم استقبال
خداوندا پناهم باش .بهترین را نصیبم کن
ما هروقت مهمون میاد خونمون البته الان دیگه اینجوری نیستیم همه کارا رو میکردیم حتی چاییم دم میکردیم مهمون که زنگ میزد میرفتیم حاظر بشیم خیلی بد بود همه مینشستند ما بعد از چند دقیقه یکی یکی میومدیم سلام و رو بوسی مدیریت زمانمونونو بیشتر کردیم
اینکه جوری پذبرایی کنی که به طرف بر احترامی بشه مثلا ما یه جا رفتیم مهمونی از سر شب تا آخر شب به دعوت خود میزبان بود و با اصرارررررررر چون از سفر برگشته بودیم خیلی هم برامون سخت بود

بعد طرف سر شب یه چای دم کرد و تا آخررررررر شب همونو سه بار آورد چای مونده جوشیده
میوه و آجیلشم دکوری بود برای تزئین چون توی یه کاسه بزرگ بود بدون اینکه کاسه کوچیک کنارش باشه یا بشقاب اضافه

فقط بود که باشه

نه به تعارف بیش از حد بعضیا نه به این روش بدون پذیرایی یا پذیرایی دکوری

خونه عمم رفتیم واسه عید خوب نخورده نیستیم که خدا رو شکر چشمو دلمون سیره ولی یه عالمه پوست پسته و اجیل رو زمین بود گفت ببخشید مهمون داشتم
شوهر عمم گفت ا پس اجیلا کو بیارید تعارف کنید عمم یه چشم غره بدی رفت تابلو ها بخیلی بهمون بر خورد به رومون نیاوردیم
2706